Ustrzyki Dolne
Koncert Finalistów The Voice of Poland

Koncert Finalistów The Voice of Poland

Koncert Finalistów The Voice of Poland

W piątek 28 czerwca, w Ustrzykach Dolnych odbył się Koncert Finalistów The Voice of Poland. Ustrzycki Rynek zapełnił się mieszkańcami gminy oraz przebywającą na koloniach w mieście młodzieżą.

Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się najmłodsi ustrzyccy wokaliści, a wśród nich prowadząca zespół „Smyki” Marta Germańska.

Pierwszym wokalistą The Voice of Poland był rzeszowianin Arkadiusz Kłusowski piosenkarz, kompozytor i tekściarz. Arek zaśpiewał swoje piosenki z najnowszej płyty "Po tamtej stronie", która na rynku ukazała się w marcu. Arek jest autorem tekstów m.in. dla Dody czy Ewy Farny.

Kolejną finalistką, która zaśpiewała na ustrzyckiej publiczności była Jagoda Kret. Wokalistka również sama pisze i komponuje teksty, a w III edycji The Voice of Poland pod skrzydłami Edyty Górniak zajęła IV miejsce. Jej muzyka to zbiór gitarowych, bluesowo-rockowych brzmień i folkowych melodii.

Małgorzata Nakonieczna w The Voice of Poland była pod skrzydłami Barona i Tomsona. Pochodząca z Iławy wokalistka gustuje w popie i soulu. Jednak najbliższy jej sercu jest jazz i dlatego za swoje największe osiągniecie uważa zdobycie głównej nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Old Jazz Meeting" w Iławie.
Wczorajszy koncert został przeniesiony z majówki, wtedy pogoda nie pozwoliła organizatorom na jego zorganizowanie.

FOT. ANDRZEJ GÓRSKI

 

Zapraszamy naszych czytelników do przesyłania nam swoich zdjęć na adres redakcja@bieszczadzka24.pl ...