Ustrzyki Dolne
MKS ARŁAMÓW USTRZYKI DOLNE odpada z Pucharu Polski

MKS ARŁAMÓW USTRZYKI DOLNE odpada z Pucharu Polski

MKS ARŁAMÓW USTRZYKI DOLNE - EKOBALL STAL SANOK 0-2 - PUCHAR POLSKI - OKRĘG KROSNO

W III rundzie Okręgowego Pucharu Polski MKS Arłamów Ustrzyki Dolne zmierzył się na swoim boisku z Ekoballem Sanok. Niestety mecz zakończył się porażką gospodarzy. Tym samym piłkarze Grzegorza Tkacza kończą tegoroczną przygodę w pucharowych rozgrywkach.

Przez większą część spotkania na boisku dominowali gospodarze, niestety nie przyniosła ona upragnionego zwycięstwa dla MKS Arłamów Ustrzyki Dolne. Pomimo wielu stworzonych sytuacji, ustrzyckiemu klubowi nie udało się tego udokumentować zdobytymi bramkami.

Udało się to za to zawodnikom z Sanoka, którzy w swoich nielicznych sytuacjach byli do bólu skuteczni. Ostatecznie po meczu pełnym walki i zaangażowania Ustrzyki przegrywają z Sanokiem 0-2 (0-1) i żegnają się z Pucharem Polski.

Skład MKS-u: Półkoszek – Rąpała, Demkowski, Groborz, Kumah-Doe – Ziemba, Dobrzański, Walaszczyk, Jacenkiw, Fundanicz – Macnar. Rezerwowi: Zawalski, Matiasik, Skwara, Kozak, Słotwiński, Hawaj, Winnicki.
Ekoball Sanok: Jagniszczak, Słysz (2. Ząbkiewicz '46), Władyka, Gąsior, Baran, Tabisz, Jaklik (15. Kaczmarski '46), Kalemba (6. Niemczyk '60), Jakubowski (21. Posadzki '46), Adamiak, Sobolak (11. Słysz '46)

Bramki: Sebastian Sobolak, Damian Niemczyk.

FOT. ANDRZEJ GÓRSKI

 

Zapraszamy naszych czytelników do przesyłania nam swoich zdjęć na adres redakcja@bieszczadzka24.pl ...