Ustrzyki Dolne
Muzyczny wieczór w „Kremenaros”

Muzyczny wieczór w „Kremenaros”

W sobotę 5 lipca w Ustrzykach Górnych w schronisku „Kremenaros” znanym dawniej jako „Pulpit” koncertował gitarzysta, wokalista, autor piosenek, bard Paweł „Aldaron” Czekalski.

Muzyk w latach 2005 - 2012 był uczestnikiem oraz laureatem wielu konkursów muzycznych, przeglądów czy festiwali. Kiedyś bard uliczny, obecnie zajmuje się głównie działalnością koncertową. Gościnnie pojawia się w radiowej „Trójce”, w audycji „Gitarą i piórem”. Stylistyka, narracja, ekspresja i sposób traktowania gitary w połączeniu z harmonijką ustną sprawiają, że Pawła słucha się bardzo dobrze. Potrafi zachwycić i rozbawić grą słów. Wielu z nas ma podobne przemyślenia, tęsknoty, obawy, marzenia. Wsłuchując się w teksty Pawła Czekalskiego nie możemy pozostać obojętni na to co w nas i co obok nas.

Bieszczadzka atmosfera, w znanym od lat 60-tych schronisku górskim, gościnność gospodarzy i ciekawy koncert pozostawił niecodzienne wrażenia, które zachęcają do odwiedzania tego miejsca. Po koncercie „Aldaron” zaprosił wszystkich fanów swojej muzyki na koncert, który odbędzie się 9 lipca o godz. 19 w „Pizza Chata” w Solinie.

FOT. TEOFIL USZAK

 

Zapraszamy naszych czytelników do przesyłania nam swoich zdjęć na adres redakcja@bieszczadzka24.pl ...