Ustrzyki Dolne
Ścigali się na nartorolkach!

Ścigali się na nartorolkach!

W miniony weekend odbył się Bieszczadzki Bieg Lotników na nartorolkach. Wystartowało ok. 120 zawodników, którzy chwalili zarówno organizację, jak i malowniczą trasę biegnącą przez teren gminy Ustrzyki Dolne.

Tegoroczny bieg odbył się na drodze powiatowej Łodyna – Brelików. Bieg odbył się na dwóch dystansach 21 i 11 km. W kategorii Open zawodnicy ścigali się stylem klasycznym, a pierwsza na mecie wśród pań była Jadwiga Grynkiewicz z MT-SPORT Team z czasem 1:02:30,2, a wśród panów - Wojciech Wojtyła z MKS Istebna z czasem 0:51:03,5.
W kategorii dzieci starszych (7-8 kl. szkoły podstawowej) zawodnicy ścigali się techniką dowolną. Tu pierwsze miejsce zajęli: Hanna Miszczak z MKS Halicz Ustrzyki Dolne z czasem 0:32:13,3 oraz Hubert Tomaszek z MKS Halicz Ustrzyki Dolne z czasem 0:26:09,0.
Bieg dla najmłodszych odbył się natomiast na 1,5 km trasie. Tu najlepsi okazali się: Oliwia Germańska z MKS Halicz Ustrzyki Dolne z czasem 0:08:40,8 oraz Szymon Choroba z MKS Halicz Ustrzyki Dolne z czasem 0:06:42,1.

FOT. ANDRZEJ GÓRSKI

 

 

Zapraszamy naszych czytelników do przesyłania nam swoich zdjęć na adres redakcja@bieszczadzka24.pl ...


powiązane artykuły: