Ustrzyki Dolne
czwartek, 21 grudnia 2023

Lesko zaprasza na Sylwestrowe Show Cyrkowe

Lesko zaprasza na Sylwestrowe Show Cyrkowe<br/>fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

Żonglerzy, monocyklista, duet akrobatyczno-komediowy, multiinstrumentalista cyrkowy, szczudlarze, akrobaci i klauni - Lesko zaprasza na Sylwestrowe Show Cyrkowe!

 


- Sylwester w Lesku, to nietuzinkowa propozycja dla wszystkich przebywających w Bieszczadach turystów oraz dla mieszkańców w każdym wieku - zapewnia Dawid Lipka, kierownik Biura Promocji, Kultury i Turystyki Urzędu Miasta i Gminy Lesko.

Show rozpocznie się o godz. 16:00 na Małym Rynku w Lesku, tuż przy miejskiej choince. W jego trakcie, będziecie mieli okazję uczestniczyć w niesamowitym programie, wykonanym przez profesjonalnych mistrzów sztuki cyrkowej.

Żonglerzy, monocyklista, duet akrobatyczno-komediowy, multiinstrumentalista cyrkowy, szczudlarze, akrobaci i klauni z Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku, zapewnią wszystkim prawie dwie godziny świetnej zabawy. Zakończy się ona walką ognia, flarami oraz innymi świetlnymi atrakcjami.

Na rodzinny i sąsiedzki sylwestrowy wieczór z Teatrem na Walizkach zaprasza burmistrz Leska Adam Snarski. Dajmy się ponieść cyrkowej magii.

Jednak to nie wszystko. Już w sobotę 30 grudnia po raz VI w Basenie Aquarius odbędzie się kolejna przedsylwestrowa Noc Basenów. To wodne szaleństwo przy największych muzycznych przebojach, które serwował będzie DJ. Start o godzinie 22:00!

Niech to pożegnanie 2023 roku da nam dużo pozytywnej energii i wprowadzi nas w klimat szampańskiego powitania nowego 2024 roku.

 

autor: oprac. paba