Ustrzyki Dolne
wtorek, 25 czerwca 2019

MKS Bieszczady mają nowego trenera

MKS Bieszczady mają nowego trenera

Zakończyły się rozgrywki Klasy Okręgowej w sezonie 2018/19. Seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Bieszczady zajęli ósme miejsce w tabeli. Wraz z zakończeniem sezonu w drużynie nastąpiła zmian na stanowisku trenera.

Bieszczady Ustrzyki Dolne kończą sezon na zajmowanym od dłuższego czasu miejscu ósmym. W rundzie jesiennej zespołowi Bieszczad nie powodziło się najlepiej, na zakończenie rozgrywek biało - zieloni zgromadzili na swoim koncie jedynie 14 punktów, odnosząc cztery zwycięstwa i notując dwa remisy. MKS nową rundę wznawiał więc z miejsca w strefie spadkowej, a w wiosennej rywalizacji było widać znaczący progres zawodników, którzy już na samym początku zanotowali dwa zwycięstwa, z Czarnymi Jasło i Iskrą Przysietnica. Następnie po porażce z Naftą, Bieszczady rozpoczęły rajd siedmiu meczów bez porażki, świetną passę zakończyła dopiero przegrana z Ostoją Kołaczyce. W kolejnej kolejce ekipę z Ustrzyk pokonł fenomenalny w tym sezonie lider z Targowisk, który z przewagą 24 punktów nad zespołem wicelidera zakończył sezon. Po porażce z liderem, biało - zieloni rozegrali jeszcze trzy mecze wygrywając jeden i remisując dwa ostatnie spotkania.

Wraz z zakończeniem rozgrywek, funkcję trenera drużyny przestał pełnić Bogdan Kwaśnik. Jego miejsce na stanowisku trenera drużyny seniorów zajął Grzegorz Tkacz.
Grzegorz Tkacz to w przeszłości zawodnik MKS Bieszczad Ustrzyki Dolne i Szarotki Uherce. To były trener Otrytu Lutowiska, Nelsona Polańczyk oraz Jawornika Czarna. W ostatnim sezonie pełnił funkcję trenera drużyny LKS Sanovia Lesko.

Nowemu trenerowi życzymy powodzenia w ustrzyckim klubie!

 

autor: oprac. MG/paba