Ustrzyki Dolne
piątek, 5 kwietnia 2019

Rejonowe Drużynowo-Indywidualne Biegi Przełajowe - WYNIKI

Rejonowe Drużynowo-Indywidualne Biegi Przełajowe - WYNIKI<br/>fot. Zdzisław Mołodyński
fot. Zdzisław Mołodyński

W środę 3 kwietnia na trasie biegowej im. Stanisława Nahajowskiego w Ustianowej Górnej młodzi biegacze rywalizowali w Rejonowych Indywidualno-Drużynowych Biegach Przełajowych.

W Rejonowych Igrzyskach Dzieci drużynowo najlepsze wyniki osiągnęła Szkoła Podstawowa nr 4 z Sanoka. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 NSS z Ustrzyk Dolnych a trzecie Szkoła Podstawowa nr 1 z Sanoka.

Indywidualnie najlepsze wyniki osiągnęli:
Na dystansie na 600 m dziewczęta ur. w 2008 r. i młodsze - Julia Krzanowska z SP nr 1 Sanok, a wśród chłopców Karol Kaszany SP nr 1 Ustrzyki Dolne.

Na dystansie 800 m dziewczęta ur. w 2006 - 2007 r. - Martyna Sobolak SP nr 4 Sanok, a wśród chłopców Jakub Pilawski SP nr 1 Brzozów.

W Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegu na dystansie 800 m dziewczęta ur. w 2003-2005 wygrała Martyna Łuszcz, a wśród chłopców najlepszy był Piotr Mackiewicz z Gimnazjum w Tarnawie Dolnej.

W Rejonowej Licealiadzie w klasyfikacji zespołowej zwyciężył Zespół Szkół nr 3 z Sanoka, drugie miejsce zajął Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie, a trzecie zajął Bieszczadzki Zespół Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych.

Indywidualnie najlepsze wyniki osiągnęli:
Na dystansie 1000 m dziewczęta ur. w 1999 r. i młodsze - Aleksandra Cyptor z ZSO z Brzozowa, a wśród chłopców ur. w 1999 r. i młodszych dystans 1200m Rafał Kurek ZS nr 3 z Sanoka.

Organizatorami byli: Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych, Bieszczadzki Szkolny Związek Sportowy w Ustrzykach Dolnych oraz PW Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie.

Otwarcie zawodów zgodnie z programem minutowym odbyło się z udziałem Krzysztofa Lachowskiego - Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych, Sekretarz Bieszczadzkiego SZS.

Rejonowe Igrzyska Dzieci
W poszczególnych konkurencjach zwyciężali:

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Rejonowa Licealiada

autor: oprac.paba
źródło: http://sport.ustrzyki-dolne.pl