Ustrzyki Dolne
wtorek, 14 stycznia 2020

Zapraszamy na VI edycję zawodów w narciarstwie biegowym „TROPEM WILKA” - NASZ PATRONAT

Zapraszamy na VI edycję zawodów w narciarstwie biegowym „TROPEM WILKA” - NASZ PATRONAT<br/>fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

Tradycyjnie w niedzielę, zaraz po Zimowym Maratonie Bieszczadzkim zapraszamy wszystkich na VI już edycję zawodów w narciarstwie biegowym „TROPEM WILKA”. Znów będziemy się ścigać na gościnnych trasach przy hotelu „CARPATHIA” w Smereku.

Zawody odbędą się w niedzielę 26 stycznia na trasach narciarskich przy hotelu „CARPATHIA” w Smereku. Przewidywana trasa ma długość ok. 7,0 km dla kategorii OPEN oraz 3,0 km dla JUNIOR. Trasa dla obydwu kategorii jest pętlą. Zakończenie zawodów, ogłoszenie wyników, dekoracja zwycięzców oraz posiłek odbędzie się przy wiacie. Na trasach obowiązuje styl klasyczny.

Program:
8.30 – 09.50 – biuro zawodów
10.00 - uroczyste powitanie uczestników i zaproszonych gości
10.30 – rozpoczęcie biegu w kategorii leśników i open
10.45 – rozpoczęcie biegu w kategorii junior
13.00 – ogłoszenie wyników, dekoracja zwycięzców, posiłek
15.00 – zakończenie zawodów Start i Meta zlokalizowane będą przy wiacie hotelu „CARPATHIA” w miejscowości Smerek.

Zgłoszenia zawodników można dokonywać do dnia 17.01.2020r. do godziny 15.00 wypełniając formularz dostępny na stronie www.cisna.krosno.lasy.gov.pl i wysyłając go na adres mateusz.swierczynski@krosno.lasy.gov.pl lub dostarczając osobiście do siedziby Nadleśnictwa Cisna.
W kategorii junior mogą startować osoby nie starsze niż uczęszczające do Szkoły Podstawowej.  Opłata startowa wynosi: 50 zł startujący w kategorii OPEN, 30 zł startujący w kategorii JUNIOR - juniorzy z terenu Nadleśnictwa Cisna są ZWONIENI z wnoszenia opłaty startowej.

Kontakt: Wszelkich informacji na temat zawodów udzielają: - Mateusz Świerczyński - telefon: 539 936 705; e-mail:  mateusz.swierczynski@krosno.lasy.gov.pl - Bogusław Czerenkiewicz – telefon: 695 851 043; e-mail: boguslaw.czerenkiewicz@krosno.lasy.gov.pl

Organizator: Nadleśnictwo Cisna we współpracy z OTK „Rzeźnik”, Towarzystwem Rozwoju Wetliny i Okolic, GCKiE w Cisnej oraz  GOPR – Grupa Bieszczadzka Honorowy Patronat: Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.

REGULAMIN ZAWODÓW TUTAJ!

 

autor: paba