Ustrzyki Dolne
środa, 27 grudnia 2023

Gdzie warto pojechać na wakacje w Polsce?

Gdzie warto pojechać na wakacje w Polsce?

Planujesz wakacje w Polsce i zastanawiasz się, gdzie pojechać? Bez trudu dopasujesz lokalizację i program wakacyjnego wyjazdu do swoich preferencji. Dowiedz się, na jakie miejsca wakacyjne w Polsce szczególnie warto zwrócić uwagę i jak podróżować ze spokojną głową.

 

Odkryj uroki województwa dolnośląskiego

Wciąż niedocenianym przez wiele osób miejscem wakacyjnym jest województwo dolnośląskie. Rejon ten ma do zaoferowania naprawdę wiele. To m.in. malownicze starówki Wrocławia i Kłodzka, gdzie przy okazji można zwiedzić monumentalną twierdzę. Dolny Śląsk to także urokliwa Kotlina Kłodzka, Zamek Książ czy piękne Góry Stołowe ze Szczelińcem Wielkim. Do tego dochodzą górskie miejscowości uzdrowiskowe takie jak: Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój i Kudowa-Zdrój. Bez wątpienia warto wybrać się tam na małą wycieczkę objazdową.

Postaw na plażowanie nad polskim morzem

Od lat wśród najpopularniejszych kierunków wakacyjnych w Polsce wymienia się Bałtyk. Co roku plaże popularnych miejscowości pękają w szwach, podobnie jak promenady nadmorskie i okoliczne bary. Nad polskim morzem wakacje można spędzać m.in. w takich miejscowościach jak: Władysławowo, Jastarnia, Hel, Łeba, Ustka, Kołobrzeg, Sopot czy Krynica Morska. Oferują one atrakcyjną ofertę noclegową, w tym prestiżowe hotele, hostele, domki letniskowe oraz pola namiotowe. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Zatrać się w pięknie Kaszub

Rosnącą popularność wśród polskich wczasowiczów zyskują Kaszuby. Nie dzieje się to bez powodu. To piękny region, w którym jeziora delikatnie przeplatają się z lasami. Nie brakuje tam spektakularnych wzniesień i monumentalnych zabytków. To doskonałe miejsce dla osób, które poszukują spokoju, kontaktu z naturą i regionalnych smaków. Do odpoczynku zachęcają: piękne plaże, trasy kajakowe, ogrody botaniczne i leśne ścieżki. Dodatkowym atutem Kaszub (zwłaszcza północnych) jest bliskość morza, nad które można się wybrać w formie jednodniowego wypadu.

Sielskie Podlasie

Na uwagę zasługuje również piękne Podlasie, które z roku na rok rozszerza swoją ofertę turystyczną. Już teraz nie będziesz tam się nudzić. Warto zobaczyć Białystok z Pałacem Branickich i ciekawym rynkiem. Fani natury z pewnością zainteresują się Białowieskim Parkiem Narodowym oraz Wigierskim Parkiem Narodowy. Na Podlasiu nie brakuje również obiektów sakralnych. Do najważniejszych należą Wielka Synagoga w Tykocinie, Drewniany Meczet w Kruszynianach oraz Monaster w Supraślu. Podlasie to dobry wybór pod kątem wycieczki objazdowej.

Zwiększ poczucie bezpieczeństwa podczas podróży

Wybierasz się na wakacje w Polsce? Warto zawczasu zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa i wykupić polisę ubezpieczeniową w LINK4.

     Wybierając Ubezpieczenie Podróże       w LINK4 możesz liczyć m.in. na pokrycie kosztów leczenia (badania i zabiegi ambula     toryjne) związanych z nieszczęśliwym wypadkiem lub ze świadczeniem i organizacją pomocy assistance. Towarzystwo zapewni Ci także transport do szpitala lub miejsca zamieszkania, jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagał, a nie będzie można wykorzystać zaplanowanego wcześniej środka transportu.

Na Twoje życzenie, Centrum Alarmowe LINK4 może również zorganizować i pokryć koszty Twojego transportu z miejsca hospitalizacji do miejsca umożliwiającego kontynuację przerwanej podróży. Co więcej, jeśli podróżujesz z osobą towarzyszącą, ubezpieczyciel zorganizuje jej i pokryje koszty pobytu w hotelu, jeśli będziesz hospitalizowany do limitów ustalonych w OWU. Nie musisz martwić się także opieką nad zwierzętami czy niepełnoletnimi dziećmi – tym również zajmie się LINK4.

Możesz także rozszerzyć polisę o NNW czy      OC w życiu prywatnym, a  także zdecydować się na     ubezpieczenie      swojego sprzętu sportowego i bagażu podręcznego.           

Sprawdź ofertę na stronie www.link4.pl i skorzystaj z Kalkulatora online, by w kilka minut poznać wysokość swojej składki. Możesz też zadzwonić pod numer 22 444 44 23 lub spotkać się z agentem współpracującym z LINK4.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU dostępne są na stronie www.link4.pl.

Materiał powstał przy współpracy z LINK4.