Ustrzyki Dolne
wtorek, 15 września 2020

Poszukiwany sprawca rozboju!

 Poszukiwany sprawca rozboju!<br/>fot. KWP Jarosław
fot. KWP Jarosław

Policjanci z Komendy Powiatowej w Jarosławiu poszukują mężczyzny, który 12 września dokonał rozboju w jednym ze sklepów na ul. Limanowskiego w Jarosławiu. Zamaskowany mężczyzna, grożąc ekspedientce nożem ukradł z kasy pieniądze. Publikujemy zdjęcie z monitoringu z prośbą, aby osoby, które rozpoznają tego mężczyznę skontaktowali się z jarosławskimi policjantami.

Policjanci Wydziału Kryminalnego jarosławskiej komendy poszukują mężczyzny, który 12 września około godz. 14.40 dokonał rozboju w jednym ze sklepów przy ul. Limanowskiego. Zamaskowany mężczyzna, grożąc ekspedientce nożem, ukradł z kasy pieniądze.

Publikujemy zdjęcie z monitoringu z prośbą o pomoc w rozpoznaniu sprawcy. Jest to mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu 170-175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy czarne krótkie, oczy ciemne. Ubrany był w czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarne krótkie spodenki oraz białe sportowe buty. Na twarzy miał założoną czarną maseczkę.  Mężczyzna posiadał  tatuaże na prawym i lewym ramieniu.

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje, które pomogą w ustaleniu tożsamości mężczyzny, proszony jest o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu pod nr telefonu 47 8241 310 lub bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym jarosławskiej komendy pod nr telefonu 47 8241 322.

 

autor: oprac. paba
źródło: KPP Jarosław