Ustrzyki Dolne
czwartek, 16 kwietnia 2020

Palili marihuanę na kościelnym parkingu

Palili marihuanę na kościelnym parkingu<br/>fot. arch. GB
fot. arch. GB

Dwóch młodych mieszkańców Sanoka zostało przyłapanych przez leskich policjantów na paleniu marihuany. Narkotyki zażywali na przykościelnym parkingu w Średniej Wsi. Teraz staną przed sądem.

Do zdarzenia doszło w środę 16 kwietnia po godz. 12. Policjanci, patrolujący teren Średniej Wsi, zauważyli zaparkowane na przykościelnym parkingu BMW, w którym siedziało dwóch młodych mężczyzn.

- Jak się okazało, było to dwóch 20-latków z Sanoka, którzy oświadczyli, że przyjechali odwiedzić kolegę – informuje asp. sztab. Katarzyna Fechner, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Lesku. - Ponieważ w trakcie legitymowania policjanci wyczuli woń marihuany, przeszukali samochód. Funkcjonariusze znaleźli woreczek z suszem. Badanie na obecność substancji zabronionych, przeprowadzone u kierującego pojazdem dało wynik pozytywny.

Za złamanie zakazu przemieszczania się bez koniecznej potrzeby zostali ukarani. Ponadto odpowiedzą za posiadanie narkotyków, a kierowca BMW za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających.
    

 

autor: oprac. paba
źródło: KPP Lesko