Ustrzyki Dolne
czwartek, 23 stycznia 2020

Zatrzymany poszukiwany listem gończym

Zatrzymany poszukiwany listem gończym<br/>fot. KWP log
fot. KWP log

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych, zatrzymali mieszkańca gminy Ustrzyki Dolne. 37-latek był poszukiwany listem gończym, za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.

Funkcjonariusze z KPP w Ustrzykach Dolnych, sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać osoby poszukiwane listami gończymi.
 - W poniedziałek policjanci zapukali do drzwi jednego z domów na terenie gminy Ustrzyki Dolne. Funkcjonariusze podejrzewali, że wewnątrz może znajdować się ukrywający się przed organami ścigania mężczyzna – informuje podkom. Aleksandra Wołoszyn-Kociuba, rzecznik KPP w Ustrzykach Dolnych.

Okazało się, że policjanci dobrze wytypowali miejsce w którym mógł przebywać poszukiwany 37-latek, ponieważ znajdował się on w budynku.

Mężczyzna od października minionego roku był poszukiwany. Sąd Rejonowy w Lesku wydał za nim list gończy, za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Poszukiwany został doprowadzony do komendy, skąd trafił do Aresztu Śledczego w Przemyślu.

 

autor: oprac.paba
źródło: KPP Ustrzyki Dolne