Ustrzyki Dolne
wtorek, 9 lipca 2019

Złapani z amfetaminą

Zdjęcie ilustracyjne<br/>fot. policja.pl
fot. policja.pl

Dwaj mieszkańcy Leska odpowiedzą na posiadanie narkotyków. Amfetaminę w ilościach 34 i 50 gramów, znaleźli u nich podczas kontroli drogowej policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Grozi im teraz do 3 lat wiezienia.

W piątek 5 lipca około godz. 23, na ul. Sienkiewicza w Krośnie, krośnieńscy policjanci zatrzymali do kontroli opla vectrę, którego kierujący nie zastosował się do znaku „zakaz ruchu”. Pojazdem podróżowało trzech mieszkańców Leska, którzy zwrócili uwagę policjantów swoim nerwowym zachowaniem. Podczas szczegółowej kontroli okazało się, że dwóch z nich posiada zabronione substancje.

21-letni kierowca opla miał przy sobie 34 gramy amfetaminy, a jego 29-letni pasażer blisko 50 gramów tego samego narkotyku. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo podejrzanym grozi do 3 lat więzienia.

Trzeci z podróżujących oplem, nie posiadał przy sobie żadnych zabronionych substancji i po wylegitymowaniu został zwolniony.

 

 

 

 

autor: oprac.paba
źródło: KMP Krosno