Ustrzyki Dolne
piątek, 6 września 2019

Rozpoczęcie roku szkolnego w Polanie

Rozpoczęcie roku szkolnego w Polanie

Szkoła Podstawowa w Polanie nowy rok szkolny rozpoczyna z większa ilością uczniów niż w ubiegłym roku. Jak podkreśla dyrektor szkoły, świadczy to o dobrym nauczaniu i rozwoju tej placówki.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Polanie nowy rok szkolny 2019/2020, rozpoczęli 2 września uczestnicząc we Mszy św. Po uroczystej Eucharystii, nauczyciele, rodzice i uczniowie oraz ks. proboszcz i ks. katecheta, przeszli do do domu oazowego przy plebanii.

Dominika Podstawska - dyrektor szkoły, przywitała wszystkich zgromadzonych i przedstawiła wychowawców poszczególnych klas. W swoim wystąpieniu podkreśliła, że nowy rok polańska szkoła rozpoczyna z większą liczbą uczniów niż w roku minionym, co dowodzi, że placówka w Polanie dobrze się rozwija. Organem prowadzącym szkołę, już drugi rok, jest Stowarzyszenie Edukator z siedzibą w Łomży.

W nowym roku szkolnym 2019/2020 Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu życzymy owocnej pracy wychowawczej i dydaktycznej, uczniom samych pozytywnych ocen a Rodzicom siły i cierpliwości w wychowaniu swoich pociech.

FOT. HANNA MYŚLIŃSKA

Rozpoczęcie roku szkolnego w Polanie
Rozpoczęcie roku szkolnego w Polanie
autor: HM