Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne
wtorek, 21 listopada 2017 śnieg

Redakcja portalu Gazety Bieszczadzkiej nie ponosi odpowiedzialności za treść tekstów, które współpracownicy publikują pod własnym nazwiskiem.

Redkacja portalu www.bieszczadzka24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Dodatkowo redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu, jeżeli jego treść: zawiera niecenzuralne słowa bądź wyrażenia, nawołuje do przemocy, obraża uczucia religijne, jest rasistowska, antysemicka, szowinistyczna, wulgarne lub obraźliwa, narusza zasady współżycia społecznego, zawiera adresy www i e-mail oraz dane osobowe i teleadresowe - które są chronione ustwą, zawiera reklamy produktów lub usług, propaguje alkohol, narkotyki lub inne środki odurzające, obraża osoby publiczne lub inne osoby uczestniczące w dyskusji, może łamać prawa autorskie, jest niezgodna z tematem komentowanego artykułu, jest pisana z jednego adresu IP lub fałszywego konta internetowego.

Materiały do druku przyjmowane są codziennie w dni robocze w godz. 8.00-15.00.
Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów, redagowania i opatrywania własnymi tytułami. Redakcja zastrzega sobie także prawo odmowy przyjęcia i publikacji tekstu, reklamy lub ogłoszenia. Za treść reklam, ogłoszeń i listów redakcja i wydawca nie odpowiadają.

Numer zamykany jest w piątek o godz. 15.00 na tydzień przed ukazaniem się w sprzedaży.
 Czasopismo stowarzyszone w Polskim Stowarzyszeniu Prasy Lokalnej.

Materiały publikowane na www.bieszczadzka24.p oraz Gazeta Bieszczadzka są chronione prawem autorskim.