Ustrzyki Dolne
czwartek, 21 lutego 2019

Zabawa choinkowa w Polanie

Zabawa choinkowa w Polanie

Tradycyjnie już, w ostatnią sobotę przed feriami szkolnymi, nauczyciele i rodzice dzieci ze szkoły w Polanie, zorganizowali zabawę choinkową. Miejscem tanecznego spotkania była oczywiście świetlica w Polanie.

W pierwszej części zabawy uhonorowano Babcie i Dziadków. Na scenie świetlicowej wystąpili najmłodsi z oddziału przedszkolnego , którzy pięknie recytowali wierszyki z okazji niedawno minionego Dnia Babci i Dziadka. Maluchów przygotowała Małgosia Gałek. Natomiast uczniowie klas starszych, pod opieką Ani Stępniewskiej, urozmaicili przedstawienie chóralnym śpiewem. Po występach zaproszono wszystkich na kawę, herbatę i ciastko a w bufecie prowadzonym przez mamy: Krystynę Pisarską, Barbarę Michno i Edytę Torbińska można było zakupić świeże frytki i hamburgery.

Kolejną atrakcją, przygotowaną na to spotkanie, był konkurs polegający na rysowaniu przez Babcie i Dziadków obrazka dla swoich wnucząt, a ci z kolei mieli rozpoznać pracę swojej Babci czy Dziadka. Trafnie rozpoznane prace można było zabrać do domu. W dalszej części spotkania parkiet zapełnił się tańczącymi dziećmi, rodzicami, babciami i dziadkami. Do tańca przygrywał zespół DUO CLASIC.

Druga część zabawy od godz. 20.00 przeznaczona była dla dorosłych, którzy również dobrze bawili się do późnych godzin nocnych, posilając się w dobrze zaopatrzonym bufecie prowadzonym przez: Dominikę Podstawską, Julitę Morąg i Anię Caban.

Po raz kolejny byliśmy świadkami udanego spotkania mieszkańców Polany w naszej świetlicy, spotkania zainicjowanego przez Szkołę Podstawową z organem prowadzącym Stowarzyszeniem Edukator. Wszystkim nauczycielom i rodzicom, zaangażowanym w organizację zabawy, bardzo dziękujemy. Podziękowania należą się również: Asi Cichacz, Ani Caban, Grażynie Borzęckiej, Agnieszce Rzeszowskiej - za pyszne ciasta oraz Bogdanowi Borzęckiemu za sprzedaż biletów a Agnieszce Krakowskiej i Hannie Myślińskiej za udekorowanie sali.

fot. Hanna Myślińska

Zabawa choinkowa w Polanie
Zabawa choinkowa w Polanie
Zabawa choinkowa w Polanie
autor: HM