Ustrzyki Dolne
wtorek, 23 lipca 2019

„Henry No Hurry“ w Studenckiej Bazie Namiotowej w Rabem - Nasz Patronat

„Henry No Hurry“ w Studenckiej Bazie Namiotowej w Rabem - Nasz Patronat<br/>fot. FB/https://www.facebook.com/events/366135687567830/
fot. FB/https://www.facebook.com/events/366135687567830/

Już 11 sierpnia zapraszamy na koncert projketu Wawrzyńca Dąbrowskiego „Henry No Hurry“ do Studenckiej bazy Namiotowej w Rabem. Artysta zagra melodie z pogranicza gatunków singer-songwriter oraz indie-folk.

Studencki Klub Podróżniczy „Czwórka“ działający przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprasza na koncert muzyczny wykonawcy „Henry no Hurry“. Wydarzenie odbędzie się 11 sierpnia, na terenie Studenckiej Bazy Namiotowej Rabe.
- Podobnie jak w roku ubiegłym impreza nie będzie biletowana. Rok temu w naszym koncercie uczestniczyło wielu turystów oraz mieszkańców okolicznych miejscowości – zaprasza na koncert Kacper Twardowski, prezes Klubu Podróżniczego „Czwórka“. - Wydarzeniem tym chcemy pokazać, jak piękne są Bieszczady oraz udowodnić, że by obcować z kulturą wystarczy mieć ku temu chęci i każde miejsce jest do tego odpowiednie.

„Henry No Hurry“ to jednoosobowy projekt Wawrzyńca Dąbrowskiego (Letters From Silence, Henry David's GUN). Jak informuje autor - Jeden samochód, kilka instrumentów. Bez pośpiechu, bez oczekiwań. Sam ze sobą i swoimi „dziwactwami”. Raz Henry a raz Harry. Dr Jekyll i Mr Hyde.

To melodie z pogranicza gatunków singer-songwriter oraz indie-folk. Zarówno te znane z twórczości Letters From Silence czy Henry David’s GUN, jak również utwory autorskie oraz własne interpretacje kompozycji innych artystów.

Henry No Hurry to projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski. Ten obwoźny zakład koncertowy odwiedzający z założenia miejsca małe, kameralne, ruszył w trasę na początku 2017 roku i do dzisiaj odwiedził... ponad 100 miejsc w kilku krajach (Niemcy, Ukraina, Szwajcaria, Łotwa, Estonia i inne). Henry No Hurry zagrał też trasę po schroniskach górskich, trasę po prywatnych mieszkaniach a nawet wystąpił na kilku festiwalach z OFF Festivalem Artura Rojka czy Łódź Songwriters Festiwal na czele. W styczniu 2019 roku wydany został debiutancki album Henry No Hurry.

Warto spotkać ich na trasie – zarówno Henry’ego jak i Hurry’ego!

 

Więcej na temat imprezty TUTAJ

Więcej o artyście www.facebook.com/henrynohurry

„Henry No Hurry“ w Studenckiej Bazie Namiotowej w Rabem - Nasz Patronat<br/>fot. FB/https://www.facebook.com/events/366135687567830/
fot. FB/https://www.facebook.com/events/366135687567830/
autor: oprac. paba