Ustrzyki Dolne
piątek, 29 listopada 2019

Bieszczady w teledysku Socasha i Mozila - ZOBACZ

Bieszczady w teledysku Socasha i Mozila - ZOBACZ<br/>fot. scrn youtube
fot. scrn youtube

Solina, Cisna, Przełęcz Wyżna, Bezmiechowa, Klasztor w Zagórzu – możecie zobaczyć w najnowszym teledysku Ryana Socasha, który nagrał wraz z Czesławem Mozilem. Były Amerykanin mówi, że został „pobłogosławiony obywatelstwem polskim” i zrobi wszystko by promować nasz kraj.

Jak mówi Ryan Socash, w ciągu ostatnich dwóch lat na swoim blogu dzielił się z czytelnikami i słuchaczami chwilami spędzonymi na Podkarpaciu, które będzie cenił do końca życia – „od ponownego połączenia się z moją dawno utraconą rodziną po wywiad z prezydentem kraju. Na Podkarpaciu widziałem innowacje wykraczające poza moją wyobraźnię i podobała mi się dzika przyroda, która wydaje się być fantazją. Chciałbym podziękować samorządowi Podkarpacia i wszystkim, których spotkaliśmy na drodze, za pomoc w otwarciu tylu drzwi i umożliwieniu tej bardzo osobistej serii.”

- Niektórzy z moich przodków wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych podczas zaborów, nigdy nie znając godności obywatelstwa odzwierciedlającego ich narodowość. Więc 11 listopada 2008 roku, kiedy odzyskałem utracone dziedzictwo mojej rodziny, zostając obywatelem polskim, duma i spokój, które czułem, były nie do opisania. Po pokoleniach zerwanych więzi udało mi się zrealizować największe marzenie mojej babci; ta chwila była prawie tak głęboka, jak narodziny moich córek. W tym kontekście, po latach kontemplacji, 8 listopada 2019 r. na stałe zrzekłem się obywatelstwa Stanów Zjednoczonych, stając się jednym z moim dziedzictwem. Zawsze będę kulturowo amerykański, zawsze będę silnie związany z USA, ale odtąd będę to robić jako dumny Polak. Kiedy zostałem pobłogosławiony obywatelstwem polskim, obiecałem sobie, że zainwestuję wszystko, co mam, żeby być godnym tego honoru, więc moi polscy Przyjaciele, jestem teraz całkowicie wam powierzony, od teraz aż na zawsze. Love & Light - napisał w swoim biogramie na kanale youtube.com Ryan Socash.

 


#Podkarpackie #Poland #Bieszczady

Locations: Solina // Cisna // Sanok // Krosno // Zamek Kamieniec // Rezerwat Prządki // Polańczyk // Przełęcz Wyżna // Bezmiechowa // Klasztor w Zagórzu // Pałac Dzieduszyckich w Zarzeczu//

Script // Production // Edit - Maciej Kosmowski

Music credits:
Song “burn Like the sun” by “Let Me Introduce You to the End archive”:
Youtube: https://www.youtube.com/user/letmeend
Spotify: https://spoti.fi/37h9nDt

All songs composed and performed by “Let Me Introduce You to the End”
Concept by Ryan Socash
 
Contributing Artists:
Ryan Socash – guitar, lyrics & vocals
Wojtek Szupelak – guitar, harmonies
Matt Nelson – organ, melodica, percussion, harmonies
Duszan Korczakowski – double bass
Marek Kamiński – slide guitar, guitars, harmonies
Aviva Mitchell – vocals, harmonies
Frank Parker Jr. – Drums
Czesław Mozil – Accordion

© RYAN SOCSH 2010

 

autor: oprac.paba
źródło: youtube.com