Ustrzyki Dolne
wtorek, 19 maja 2020

Nagraj rap o mamie i wygraj tablet!

Nagraj rap o mamie i wygraj tablet!<br/>fot. UDK
fot. UDK

Jeśli potrafisz rapować, to podejmij wyzwanie - weź udział w zabawie i opowiedz, co fajnego jest w twojej mamie. Nagraj rap i wygraj tablet! Konkurs Ustrzyckiego Domu Kultury trwa do 24 maja.

Ustrzycki Dom Kultury zaprasza do zabawy wszystkie dzieci i młodzież z terenu gminy Ustrzyki Dolne. - Chodzi nam głównie o zaangażowanie dzieci i młodzieży z gminy Ustrzyki Dolne do twórczej aktywności, mimo tego, iż z powodu epidemii koronawirusa muszą zostać w domach – mówi Wojciech Szott, dyrektor Ustrzyckiego Domu Kultury. - Jesteśmy w momencie, w którym nie możemy się przemieszczać, ani opuszczać swoich domów, dlatego musimy znaleźć czas na alternatywny kontakt z kulturą i sztuką poprzez media społecznościowe.

Aby wziąć udział w konkursie z okazji Dnia Mamy, wystarczy napisać 16 wersów rymu o tym, za co kochacie swoją mamę i nagrać wideo, w którym będziecie rapować lub recytować swój utwór. Następnie należy go opublikować jako publiczny na swoim profilu facebookowym. W poście należy użyć hashtagu #ustrzycki16challenge i oznaczyć @ustrzyckidomkultury oraz @gminaustrzykidolne

Nagrodą główną jest tablet!

Konkurs trwa od 16 do 24 maja i jest przeznaczony dla osób w każdym wieku. Prace mogą być tworzone oraz zgłaszane do konkursu indywidualnie lub zespołowo. W komisji konkursowej, oprócz pracowników UDK, znajdzie się również pochodzący z Bieszczad raper Kamil Pomykała - „PeRJot”.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 26 maja, a wyniki konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej na social mediach Ustrzyckiego Domu Kultury (FB/Ustrzycki Dom Kultury) oraz na stronie internetowej Organizatora - www.ustrzyckidomkultury.pl . Laureat konkursu zostanie poinformowany o jego rozstrzygnięciu odrębną wiadomością. Filmy zwycięzcy oraz osób wyróżnionych zostaną opublikowane na wyżej wymienionych stronach.

Szczegóły w regulaminie – TUTAJ.

 

autor: oprac. paba
źródło: UDK