poniedziałek, 16 kwietnia 2018

Piłka Nożna. Festiwal bramek.

Mistrz Jesieni spada w tabeli. Bieszczady zwyciężają drugi raz z rzędu. Remix ostrzelał bramkę w Łukowie. Szarotka wysoko pokonuje drużynę z Zarszyna.

Liga Okręgowa
Drużyna LKSu Tarnawa w minionej kolejce zmierzyła się na wyjeździe z zespołem Partyzanta Targowiska. Pierwsza połowa należała do zespołu Tarnawy, który po zakończeniu pierwszej odsłony meczu schodzi do szatni wygrywając 1:0. Jednak w drugiej części spotkania wszystko zmieniło się o 180 stopni i inicjatywę przejęli gospodarze, którzy wbijają piłkę do bramki Tarnawy, aż cztery razy. W efekcie czego, mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla Partyzanta.

Klasa „A” Krosno I
Kibice, którzy udali się na wyjazdowe spotkanie drużyny Bieszczady Ustrzyki Dolne do Bażanówki, z pewnością nie mogli narzekać na nudę. W ciągu całego meczu padło aż 8 bramek. Już w jedenastej minucie spotkanie gola dla MKSu zdobywa Ihor Jacenkiw, dwadzieścia minut później Kamil Różycki podnosi wynik na 2:0. Kończy się pierwsza połowa i zespół z Ustrzyk Dolnych schodzi do szatni wygrywając 3:0. Zaczyna się druga odsłona meczu, do głosu dochodzą gospodarze, którzy w 59 minucie spotkania zdobywają pierwszą bramkę dla swojego zespołu. W dalszej części meczu, wynik na 4:1 podbija Filip Fundanicz. Jednak Orzeł odpowiada i mamy 4:2. Piątą bramkę dla MKSu strzela Rafał Szczygieł po asyście Fundanicza. Ostatecznie mecz zakończył się hokejowym wynikiem 5:3 dla biało -zielonych.
Istną deklasację zgotowali piłkarze Szarotki Uherce zespołowi LKSu Zarszyn. Pod koniec pierwszej połowy wynik wynosił 2:0 dla Uherzec, po bramkach Sebastiana Kurowskiego i Łukasza Dobrowolskiego. Po wznowieniu meczu, już po 13 minutach, Szarotka zdobywa kolejne dwie bramki za sprawą Adriana Lorenowicza i Jarosława Zaniewicza. W między czasie gospodarzom udaje się skierować piłkę do bramki Uherzec i mamy 4:1. W dalszej części spotkania, piłkarze Szarotki, skierowali piłkę do bramki gospodarzy jeszcze dwukrotnie, za sprawą Gracjana Solarskiego i Artura Sawińskiego, w rezultacie gromiąc gospodarzy 6:1.
O udanym rozpoczęciu rundy wiosennej nie mogą mówić piłkarze Mistrza Jesienni, Jawornika Czarna, którzy przegrali drugie spotkanie z rzędu, tym razem z Lotniarzem Bezmiechowa 2:1 i konsekwentnie spadają w dół tabeli na piątą pozycję. Bramki dla Lotniarza zdobyli Piotr Czenczek i Adrian Józefczyk, natomiast honorową bramkę dla Jawornika z rzutu karnego zdobył Daniel Rąpała.
W podobnej sytuacji jest także zespół Sanovii Lesko, który przegrał ostatnio z zespołem Victorii Pakoszówka. Sanoviakom udaje się wyjść na prowadzenie, jednak goście z nawiązką odrabiają straty, w skutek czego mecz zakończył się wynikiem 2:1.
Bukowianka Bukowsko po pokonaniu LKS Górki 4:2 nadal pozostaje na pozycji wicelidera z tą samą ilością punktów co Bieszczady.

Klasa „B” Krosno I
Mecz Remixu Niebieszczany z zespołem gospodarzy Gabry Łukowe, zakończył się totalnym pogromem, w którym to goście z Niebieszczan skierowali piłkę do bramki Gabrów aż dziewięć razy, pokonując tym samym zespół miejscowych aż 9:1.
Juventus Poraż nadal pozostaje na miejscu lidera po ostatnim zwycięstwie nad drużyną LKS Tyrawa Wołoska 2:1.
Zespołowi z Olszanicy nie udało się powtórzyć wyczynu z poprzedniej kolejki i zespół LKSu został pokonany na swoim terenie przez drużynę Nelsona Polańczyk 4:1.
W tej kolejce szczęścia nie mieli również piłkarze Zalewu Myczkowce, którzy ulegli na wyjeździe zespołowi Bieszczady Jankowce 3:0, tym samym nadal pozostając przy zerowym bilansie wygranych spotkań.
Kibice Pioniera którzy liczyli na udany rewanż nad zespołem z Czaszyna niestety musieli obejść się smakiem, zespół LKSu ponownie okazał się lepszy pokonując drużynę Pioniera 3:1.
Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie pomiędzy Orłem Górzanka, a Osławą Zagórz, z którego zwycięsko wyszła ekipa Osławy pokonując Orła 3:1.