środa, 4 października 2023

42. Bronek Run. Piotr Kaszany znów w czołówce!

Reprezentacja podkarpackich strażaków stanęła na podium 28. Mistrzostw Polski Strażaków w Biegu Ulicznym. W czołówce znów znalazł się strażak z KP PSP w Ustrzykach Dolnych Piotr Kaszany.

30 września w Grudziądzu odbyły się 28. Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu Ulicznym w ramach 42. Międzynarodowego Biegu im. Bronisława Malinowskiego, zwanego też potocznie Bronek Run.

W zawodach rywalizowało ponad 300 biegaczy. Wśród nich 55 strażaków z całej Polski. Do pokonania mieli dystans 10 km, ze stadionu Olimpii na osiedle Lotnisko i z powrotem.

Reprezentacja strażaków województwa podkarpackiego w składzie: Marcin Korzonek, Piotr Kaszany, Paweł Gielarowiec, Lucjan Rec, Natan Baryła, wywalczyła w zawodach 3 miejsce.

6 miejsce w kategorii mężczyzn w grupie strażaków (40-49 l.) zajął mł. asp. Piotr Kaszany - funkcjonariusz KP PSP Ustrzyki Dolne. Na metę dobieg z czasem 00:39:53.

Gratulujemy!

Zdjęcia: Jerzy Różycki (grudziadz365.pl), Karol Otto (grudziadz365.pl), SKP Strażak (Facebook)