wtorek, 19 września 2023

MKS Halicz - cztery medale w Pucharze Polski PZN

Zawodnicy MKS Halicz Ustrzyki Dolne wzięli udział w kolejnych edycjach Pucharu Polski PZN na nartorolkach. Andżelika Szyszka i Hubert Tomaszek z Beskidów przywieźli cztery medale.

W Beskidach odbyły się dwie kolejne edycje Pucharu Polski PZN na nartorolkach. W sobotę 19 września odbyły się zawody stylem dowolnym w Istebnej, w niedzielę 17 września Puchar Klimczoka w Bystrej Śląskiej stylem klasycznym.

W zawodach wzięła udział trójka zawodników klubu MKS Halicz Ustrzyki Dolne - Andżelika Szyszka, Hubert Tomaszek i Hanna Miszczak. Ich opiekunem był trener Ryszard Cybruch.

W Pucharze Polski PZN w Istebnej, Andżelika Szyszka zdobyła złoto w kategorii Seniorka, a Hubert Tomaszek srebro w kategorii Junior. Hanna Miszczak w kategorii Juniorka Młodsza zajęła 13 miejsce.

W odbywających się dzień później zawodach Pucharu Polski PZN w Bystrej, kolejne złoto w kategorii Seniorka zdobyła Andżelika Szyszka. Tym razem pierwsze miejsce na podium w kategorii Junior zajął również Hubert Tomaszek. Swój wynik poprawiła też Hanna Miszczak, zajmując 11 miejsce w kategorii Juniorka Młodsza.