poniedziałek, 13 sierpnia 2018

Nieudana inauguracja

Nieudana inauguracja <br/>fot. MKS Bieszczady

MKS Bieszczady przegrywają w meczu z Czarnymi Jasło. Jawornik Czarna wycofuje się z rozgrywek.

Liga Okręgowa Krosno
W sobotni poranek drużyna Bieszczady Ustrzyki Dolne udała się w kierunku Jasła na mecz z Czarnymi. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 11. W początkowej fazie pojedynku w grze bardziej aktywni byli piłkarze biało - zielonych, jednak po kilku minutach inicjatywę przejęli gospodarze, którzy już w piątej minucie spotkania wychodzą na prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy do głosu ponownie dochodzą piłkarze Czarnych, w rezultacie schodzą do szatni prowadząc 2:0. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy miejscowi podnoszą wynik na 3:0. Od 60 minuty spotkania Czarni grają w osłabieniu, po otrzymaniu czerwonej kartki przez Przemysława Musiała. Sytuację w przewadze szybko wykorzystują zawodnicy Bieszczad, którzy już dziesięć minut później za sprawą Kamila Różyckiego zdobywają jedyną bramkę w spotkaniu. W 80 minucie drużynie Czarnych udaje się po raz czwarty skierować piłkę do bramki Ustrzyk, w rezultacie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla zespołu z Jasła.

Klasa „A” Krosno I
Z powodu wycofania się drużyny Jawornika Czarna z rozgrywek, OZPN Krosno podjął decyzję o przesunięciu terminu rozpoczęcia spotkań w klasach „A” na 18/19 sierpnia. Zmianie ulegną także terminarze.
Kilku zawodników z Czarnej zasiliło drużynę MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne: Arkadiusz Zawada, Daniel Rąpała, Konrad Namirowski, Łukasz Nóżka, Marcin Nóżka i Szymon Pluciński.