piątek, 22 września 2023

Sukces ustrzyckiego strażaka!

W niedzielę 17 września odbyła się 11. edycja biegu ulicznego Przemyska Dycha. W zawodach dobry start zaliczył mł. asp. Piotr Kaszany z Komendy PSP w Ustrzykach Dolnych, który zdobył 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Na starcie XI edycji Przemyskiej Dychy stanęło ponad 600 zawodników z całej Polski. Rywalizowali na dystansie 10 km w Przemyskim Biegu Ulicznym Przemyska Dycha oraz na 5 km w 1. Marszu Nordic Walking.

W trakcie biegu odbyła się również XI Przemyska Dycha Strażaków. Bardzo dobry start w zawodach zaliczył mł. asp. Piotr Kaszany - funkcjonariusz Komendy Powiatowej PSP w Ustrzykach Dolnych. W kategorii Mistrzostwach Polski PSP mężczyzn 40-49 lat zdobył 1 miejsce, a w kategorii OPEN PSP zajął 10 miejsce.

Zdjęcia: Facebook, Marcin Fiń / Wojtek Hnatyk.