piątek, 16 czerwca 2017

Świąteczna kolejka piłkarska

Awantura pseudokibiców w Bykowacach<br/>fot. youtube.com

Ekoball Stal Sanok w IV lidze, atak pseudokibiców w Bykowcach. Sanovia pewna utrzymania, pogoń Tarnawy za wiceliderem.

Liga Okręgowa Krosno
Geo-Eko Ekoball Stal Sanok we wczorajszej kolejce zwyciężył z Iskrą Przysietnica 4:0. Tym samym drużyna z Sanoka wywalczyła sobie awans do IV ligi. W trakcie meczu na stadion w Bykowcach wtargnęła około stu osobowa grupa chuliganów Stali Rzeszów i Karpat Krosno, która skierowała się w stronę sektora kibiców Stali Sanok. Mecz został przerwany na kilku minut. Zapał pseudokibiców ostudziły dopiero syreny nadciągającej policji.
Szarotka Uherce przegrywa na wyjeździe z zespołem Kotwicy Korczyny 2:1.

Klasa „A” Krosno I
LKS Tarnawa rozgromiła zespół Płomienia Zmiennica 7:1, a z powodu korzystnego wyniku w Bezmiechowej, gdzie miejscowy Lotniarz pokonuje wicelidera Iskrę Iskrzynia 4:1, zespół z Tarnawy zmniejsza dystans do zespołu z Iskrzyni na jeden punkt i ma jak najbardziej szanse na wywalczenie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Do końca sezonu zostały 2 kolejki z czego jedną, drużyna Tarnawy rozegra z Iskrą Iskrzynia.
Bieszczady Ustrzyki Dolne po dziesięciu spotkaniach przełamują złą passę. W ostatnim spotkaniu zespół Bieszczad pokonał przyjezdnych z Haczowa 1:0.
Sanovia Lesko również ma powody do zadowolenia, bo pokonując zespół z ostatniego miejsca Błękitnych Jasienica Rosielna 2:1 zapewniła sobie utrzymanie w klasie „A”.
Jawornik Czarna zmierzył się na wyjeździe z Victorią Pakoszówka. Victoria nie dała szans drużynie Jawornika i mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla gospodarzy.