Ustrzyki Dolne
niedziela, 26 marca 2023

Przedsiębiorco, zostań partnerem programu „Jestem z Ustrzyk” i Ustrzyckiej Karty Mieszkańca

 Przedsiębiorco, zostań partnerem programu „Jestem z Ustrzyk” i Ustrzyckiej Karty Mieszkańca<br/>fot. FB: Gmina Ustrzyki Dolne
fot. FB: Gmina Ustrzyki Dolne

Wystartował program „Jestem z Ustrzyk” połączony z Ustrzycką Kartą Mieszkańca. Inicjatywa, której celem jest zachęcenie do zamieszkania w naszej gminie, jest jednocześnie dużą szansą dla przedsiębiorców. Mogą oni promować swoje usługi i produkty zostając partnerami całego przedsięwzięcia.

W ramach Karty Mieszkańca, lokalni przedsiębiorcy mają możliwość zaproponowania uczestnikom programu benefity, z których skorzystają jako mieszkańcy naszego regionu. Takie rozwiązanie odbędzie się z korzyścią zarówno dla osób zameldowanych lub rozliczających PIT w Ustrzyckim Urzędzie Skarbowym, jak i partnerów inicjatywy, którzy zyskają znakomitą okazję do promocji, a także potencjalnych nowych klientów.

Aby dołączyć do programu „Jestem z Ustrzyk”, nie trzeba wiele. Wystarczy ciekawy pomysł i oferta skierowana do Gminy Ustrzyki Dolne. Po jej zaakceptowaniu, pracownicy Urzędu Miejskiego pomogą w dodaniu konta partnera na specjalnie stworzonej stronie internetowej. Tam, jak i w mobilnej aplikacji, zarówno przedsiębiorcy biorący udział w programie, jak i odbiorcy Karty Mieszkańca będą mogli monitorować sytuację związaną z poszczególnymi benefitami i korzyściami.

Dzięki udziale w programie można zwiększyć prestiż i rozpoznawalność swojej marki w regionie, co może przełożyć się na korzyści w postaci nowych odbiorców usług. 

 

Wszelkie informacje odnośnie projektu dostępne pod numerem tel: 608 423 929 oraz adresem e-mail: ukm@ustrzyki-dolne.pl
źródło: www.ustrzyki-dolne.pl