Ustrzyki Dolne
wtorek, 19 kwietnia 2022

III Targi Ogrodnicze „Wiosna w ogrodzie” w Lutowiskach

III Targi Ogrodnicze „Wiosna w ogrodzie” w Lutowiskach<br/>fot. www.lutowiska.pl
fot. www.lutowiska.pl

Różne gatunki drzew i krzewów, rośliny doniczkowe i rabatowe, nasiona kwiatów, środki ochrony roślin oraz narzędzia i sprzęt do pracy w ogrodzie. Wszystko to i wiele więcej będzie można kupić podczas targów ogrodniczych "Wiosna w ogrodzie", które odbędą się 24 kwietnia w godz. 9:00-15:00 (parking przy siedzibie Nadleśnictwa Lutowiska w Lutowiskach).

Gmina Lutowiska, Nadleśnictwo Lutowiska, Gminny Ośrodek Kultury im. Jerzego Janickiego w Lutowiskach serdecznie zapraszają do udziału w III Targach Ogrodniczych „Wiosna w ogrodzie” Lutowiska 2022. Wydarzenie skierowane jest do fanów zieleni oraz wszystkich osób spragnionych wiosny i szukających inspiracji do ogrodowych czy balkonowych przestrzeni.

Podczas targów doświadczeniem w ogrodnictwie podzielą Jan Lato i Marek Gierczak, którzy poprowadzą prelekcje tematyczne z zakresu przygotowania podłoża dla roślin ozdobnych i jagodowych, dostosowania podłoża do warunków siedliskowych roślin oraz sadzenia, pielęgnacji i formowania drzew i krzewów.

Warto również odwiedzić żywy zielnik, z którego będzie można zaczerpnąć inspiracji na efektywną aranżację przestrzeni zielonych a także odpocząć podczas pobytu na Targach. Dla odwiedzających Targi organizatorzy przygotowali także niespodziankę w postaci potraw z grilla.

 

źródło: www.lutowiska.pl