Ustrzyki Dolne
wtorek, 6 lutego 2024

Leska policja poszukuje świadków aktów wandalizmu

Leska policja poszukuje świadków aktów wandalizmu

Lescy policjanci poszukują osób, które poruszały się wczoraj w nocy drogą wojewódzką przez Łączki i Lesko. Doszło tam do aktów wandalizmu, które mogły zarejestrować m.in. kamery umieszczone w samochodach. Uszkodzonych zostało kilka znaków drogowych oraz uliczne lustro drogowe.


Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że aktów wandalizmu dopuściła się wczoraj około godz. 23, kilkuosobowa grupa poruszając się drogą wojewódzką nr 894. Przemieszczali się od miejscowości Łączki w kierunku Leska i w trakcie „spaceru” uszkodzili kilka znaków drogowych oraz uliczne lustro drogowe.

Policja prosi o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lesku osoby, które były świadkami tego zdarzenia. Informację można przekazać osobiście lub dzwoniąc na całodobowy numer oficera dyżurnego - 47 829 23 10.

Osoby, które w tym czasie podróżowały na trasie Łączki-Lesko, gdzie znajdują się zniszczone znaki drogowe, proszone są o sprawdzenie zapisu z kamer samochodowych i ewentualne przesłanie nagrań na adres: lesko@rz.policja.gov.pl.

ZDJĘCIA: KPP - internauta

 

autor: oprac. paba
źródło: KPP Lesko