Ustrzyki Dolne
piątek, 24 listopada 2023

Pomóżmy stanąć im na nogi. W pożarze stracili wszystko!

Pomóżmy stanąć im na nogi. W pożarze stracili wszystko!

Młode małżeństwo 5 listopada straciło dorobek całego życia. Spłonął dom, który wynajmowali w Ustrzykach Dolnych. Przyjaciele organizują dla nich zbiórkę, która pomoże im w tych trudnych chwilach.

 

 


- W nocy 5 listopada w Ustrzykach Dolnych wybuchł pożar domu, który wynajmowali moi znajomi. Małżeństwo z 3 letnim synkiem - pisze na portalu zrzutka.pl Jan Frączek.

Spłonęło całe wyposażenie domu, które należało do nich, takie jak: meble, akcesoria czy AGD. Spłonęły zabawki małego Antonio, wszystkie rzeczy osobiste, ubrania, oszczędności i zapas żywności. Zostali z niczym. To co pozostało po pożarze nie nadaje się do użytku.

- Na chwilę obecną mają zapewnione lokum, ale tylko na 3 tygodnie. Szukają więc czegoś na wynajem - na ich kieszeń przy obecnej sytuacji. Z dnia na dzień stracili swój dobytek i bardzo proszą o wsparcie na podstawowe potrzeby - dodaje pan Jan.

- Z całego serca w imieniu swoim i znajomych dziękuję za każdą wpłatę. Dobro wraca! – przypomina pan Jan.

Przyjaciele chcą zebrać 30 tys. zł, to nie wiele, ale rodzinie pomoże stanąć na nogi. My również zachęcamy do przyłączenia się do zrzutki.

Link do zbiórki TUTAJ!

ZDJĘCIA: zrzutka.pl

 

autor: paba


powiązane artykuły: