Ustrzyki Dolne
piątek, 26 stycznia 2024

Ustrzyki Dolne. Zapraszamy na 32.Finał WOŚP.

Ustrzyki Dolne. Zapraszamy na 32.Finał WOŚP.<br/>fot. organizator
fot. organizator

Koncerty, pokazy taneczne, pokazy cheerleaders, nauka pierwszej pomocy, zajęcia wspinaczkowe, strefa gier i pokaz umiejętności psa służbowego ze straży granicznej… - to tylko część z zaplanowanych wydarzeń z okazji 32. Finału WOŚP. Do tego licytacje i Światełko do Nieba. W niedzielę zapraszamy na halę sportową OSiR!

 


Już w najbliższą niedzielę 28 stycznia odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane datki, zostaną przekazane na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Tegoroczne granie w Ustrzykach Dolnych odbędzie się na hali sportowej OSiR. Organizatorzy zapewniają, że atrakcji nie zabraknie.

Na scenie zaprezentują się dziewczyny z Bieszczadzkiej Akademii Cheerleaders, Ustrzycka Grupa Wokalna, Zespół Taneczny Nemezis, uczniowie z Samorządowej Szkoły Muzycznej, Zespół Wokalno-Instrumentalny z Liceum Ogólnokształcącego w Ustrzykach Dolnych, Gitarowy Gang Ryśka oraz solistka Marta Germańska. Dodatkowo zagrają dla was Light of Freedom i Stacja B.

Organizatorzy zaplanowali też pokaz pierwszej pomocy, zajęcia wspinaczkowe, warsztaty przypinkowe oraz szereg fantastycznych licytacji, z których dochód zasili konto WOŚP.

Ponadto będziecie mogli zobaczyć pokaz umiejętności psa służbowego z przewodnikiem z Placówki Straży Granicznej w Krościenku. Przed halą zaparkują zabytkowe samochody oraz pojazdy i sprzęt służb mundurowych.

Razem z WOŚP zagrają: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych, Placówki Straży Granicznej z Krościenka i Wojtkowej, Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych, Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne, Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych, Fundacja Bieszczadzki Młyn i niezawodna Ochotnicza Straż Pożarna.

Na najmłodszych będą czekać animatorzy z Zakręconych Animacji oraz strefa gier drewnianych ZiQA oraz uwielbiany przez dzieci Miś Baryłek.

Nie zabraknie także pysznego jedzenia, które przygotują panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Brzegów Dolnych, Jureczkowej, Hoszowczyka, Bandrowa Narodowego i Wojtkowej oraz Fundacja Bieszczadzki Młyn.

Zapraszamy na godz. 16:00 do Hali Sportowej OSiR w Ustrzykach Dolnych. O godz. 20.00 światełko do nieba!
Będzie wspaniale! Bądźcie z Nami! Serdecznie zapraszamy!

 

autor: paba