Ustrzyki Dolne
wtorek, 8 listopada 2022

Wojskowa Gra Terenowa Z Okazji Narodowego Święta Niepodległości

Wojskowa Gra Terenowa Z Okazji Narodowego Święta Niepodległości

Wszystkich, którzy chcą świętować Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej na świeżym powietrzu w wojskowym klimacie zapraszamy na Błonia Nadsańskie do Stalowej Woli na Wojskową Grę Terenową. W ramach gry terenowej zapewniamy liczne atrakcje oraz wyzwania dla biorących w niej udział m.in.: quiz historyczny oraz zadania z topografii.

Centralny Wojskowy Zespół Sportowy zapewni atrakcyjne konkurencje sportowe. Żołnierze 16 batalionu saperów w Nisku będą prowadzić punkt obsługi broni, a także stanowisko saperskie. Pod okiem „Terytorialsów” z 32 batalionu lekkiej piechoty w Nisku będzie można podjąć wyzwanie przetrwania w trudnych warunkach, uczestnicy będą budować namiot z pałatek a także rozpalać ognisko. Zawodnicy wezmą udział także w szkoleniu udzielania pierwszej pomocy, Dla uczestników przewidziane są atrakcyjne upominki. Nie zabraknie, obowiązkowej w takich imprezach, gorącej wojskowej grochówki. Gra terenowa rozpocznie się o godzinie 10.00 w dniu Święta Niepodległości 11.11.2022 r.

 

Regulamin Wojskowej Gry Terenowej, formularz zgłoszeń oraz pozostałe niezbędne informacje znajdziecie państwo na stronie Ministerstwa Obrony Narodowej pod linkiem: Wspólnie uczcijmy 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości - Ministerstwo Obrony Narodowej - Portal Gov.pl (www.gov.pl)
Zapraszamy do udziału drużyny liczące maksymalnie 5 uczestników. W przypadku udziału w drużynie osób niepełnoletnich niezbędna jest obecność pełnoletniego opiekuna grupy. Zgłoszenia należy przesyłać w formie mailowej do 10.11.2022 r. do Oficera Wojskowego Centrum Rekrutacji w Nisku – kpt. Dawid TOMCZYK (tel.: 690-108-559 mail: da.tomczyk@ron.mil.pl).

autor: MP