Ustrzyki Dolne
czwartek, 13 lipca 2017

Wygraj bilety na Bies Czad Blues!!

Wygraj bilety na Bies Czad Blues!!<br/>fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

Mamy dla Was trzy bilety na Bieszczadzkie Spotkania Muzyczne Bies Czad Blues, które odbędą się na początku sierpnia w Przysłupiu koło Cisnej. Zapraszamy do zabawy!!

Wiemy, że Bieszczadzkie Spotkania Muzyczne Bies Czad Blues od lat mają wiernych fanów, którzy tłumnie zjeżdżają na festiwal. W tym roku wśród gwaizd znajdą się: Arek Zawiliński, Manfredi&Johnson, Bluesfera, Chango feat. Budyń, Hot Tamales Trio, Bieszczadzka Grupa Bluesowa, Makar&Children of the Corn, Kaniewska&Reczyńska i Andrzej Jerzyk. W tym roku impreza odbędzie się na terenie Siedliska Brzeziniak, w Przysłupi koło Cisnej w dniach od 3 do 5 sierpnia.

Jeśli chcesz wygrać karnety ufundowane przez organizatorów odpowiedz na trzy pytania:
1.    Kiedy i gdzie odbyła się pierwsza edycja Bies Czad Blues?
2.    Kto od lat jest prowadzącym (konferansjerem) festiwalu?
3.    Wymień trzech „królów” bluesa?

Prawidłowe odpowiedzi prosimy wysyłać do 18 lipca na adres: redakcja@bieszczadzka24.pl w tytule maila proszę wpisać Konkurs – Bies Czad Festiwal!!

Wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytania rozlosujemy karnety na Bieszczadzkie Spotkania Muzyczne Bies Czad Blues. W mailu prosimy podać tel. kontaktowy i adres korespondencyjny. Prawidłowe odpowiedzi na pytania i zwycięzców konkursu podamy na profilu na stronie internetowej i FB/Gazeta Bieszczadzka – w środę 19 lipca. Bilety prześlemy pocztą na wskazany adres.

Trzymamy kciuki i widzimy się w Przysłupiu!!

 

autor: paba


powiązane artykuły: