Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 4 listopada 2019

Przedszkolaki z wizytą w DPS w Moczarach

Przedszkolaki z wizytą w DPS w Moczarach<br/>fot. Przedszkole nr 1 UD
fot. Przedszkole nr 1 UD

Dzieci z grup „Słoneczka” i „Jagódki” z Przedszkola nr 2 w Ustrzykach Dolnych udały się z wizytą do Domu Pomocy Społecznej w Moczarach. Przedszkolaki zaśpiewały pensjonariuszom piosenki oraz przekazały przygotowane przez siebie laurki.

Przedszkolaki do DPS udały się w środę 23 października pod opieką dyrektor Katarzyny Wnęk-Kucab oraz nauczycielek Dominiki Ziembikiewicz, Angeliki Michalczyk i opiekunów Barbary Kucharczyk, Beaty Graseli.

Dzieci zaprezentowały przygotowane przez nie piosenki przeplatane zabawami muzyczno-ruchowymi, w których brały udział zarówno dzieci, opiekunowie jak i pensjonariusze DPS. Na zakończenie dzieci przekazały podopiecznym oraz pracownikom Domu Pomocy Społecznej przygotowane wcześniej laurki wraz z podziękowaniami za miłe przyjęcie.

- Spotkanie było dla nas jak i dla pensjonariuszy oraz opiekunów czymś niesamowitym. Dyrekcja placówki serdecznie podziękowała dzieciom i opiekunom za wizytę oraz pamięć – informuje Katarzyny Wnęk-Kucab, dyrektor Przedszkola nr 2 w Ustrzykach Dolnych. - Wizyta w Domu Pomocy Społecznej uczy dzieci tolerancji, akceptacji, szacunku do osób starszych, a nasze przedszkolaki pielęgnują te wartości. Mali artyści wraz z opiekunami zostali zaproszeni na kolejne odwiedziny.

Dyrekcja, przedszkolaki oraz Pracownicy z Przedszkola nr 2 w Ustrzykach Dolnych składają serdeczne podziękowania dyrekcji, pracownikom i pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej za miłe przyjęcie.

 

autor: oprac. paba