Ustrzyki Dolne
czwartek, 24 stycznia 2019

Uśmiech dla Babci i Dziadka

Uśmiech dla Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. W Szkole Podstawowej w Wojtkowej zapraszanie tak znakomitych gości na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych.

We wtorek 22 stycznia w szkole odbyła się wspaniała impreza. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez Radę Rodziców, wnuczki i wnukowie mieli możliwość odwdzięczenia się za ich dobre serce, opiekę, a czasami nawet za obronę w „podbramkowych sytuacjach” przed mamą i tatą pięknymi upominkami, tańcami, wierszami, piosenkami i humorystycznymi skeczami.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Frekwencja jak co roku dopisała. Całe spotkanie upłynęło w miłej atmosferze i wprowadziło wszystkich w świetny nastrój.

Babcia z Dziadkiem dziś balują
I oklasków oczekują.
Za spędzony z nami czas
dziękujemy raz po raz !
Za obiadki, za nauki
Was kochają wszystkie wnuki.
Z życzeniami przybywają
i prezenty wciąż rozdają.
Niech nam żyją lat ze dwieście !
Bo dają największe szczęście!

(autorka: Wiktoria Gudalewicz uczennica klasy III gimnazjum)

FOT. SP WOJTKOWA

 

Uśmiech dla Babci i Dziadka
Uśmiech dla Babci i Dziadka
Uśmiech dla Babci i Dziadka
autor: AJ