Ustrzyki Dolne
czwartek, 16 lipca 2020

550-lecie Leska na sportowo

550-lecie Leska na sportowo

Pandemiczne obostrzenia powoli są znoszone, wobec czego Lesko rozpoczyna świętować swój okrągły jubileusz - nadania praw miejskich. Tym razem na sportowych obiektach Aquarius odbędą się 3 turnieje o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Lesko. To dwa dni zabawy, integracji, a przede wszystkim rywalizacji.

- Wakacje to wymarzony czas na aktywny wypoczynek, szczególnie na świeżym powietrzu. Po zniesieniu obostrzeń każdy z nas tego potrzebuje - mówi Dawid Lipka z Biura Promocji, Kultury i Turystyki. - Dlatego też zapraszamy do wzięcia udziału w otwartych zawodach w siatkówkę plażową, piłkę nożną plażową oraz piłkę nożną na boisku trawiastym.

Już 25 lipca zapraszamy na otwarty Turniej Piłki Plażowej oraz otwarty Turniej Piłki Plażowej (obowiązują przepisy PZPS) o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Lesko. Natomiast 26 lipca na Stadionie Miejskim odbędzie się otwarty Turniej Piłki Nożnej (obowiązują przepisy PZPN).

Szczegółowych informacji udzielą Wam pracownicy Leskiego Centrum Edukacji i Sportu, pod numerami telefonów 13 469 90 37 oraz 605 844 995.

Do zobaczenia!

 

550-lecie Leska na sportowo
550-lecie Leska na sportowo
autor: oprac. paba