Ustrzyki Dolne
środa, 13 listopada 2019

Bieszczadzkie Jarmarki Bożonarodzeniowe

Bieszczadzkie Jarmarki Bożonarodzeniowe<br/>fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

Po raz kolejny w największych bieszczadzkich miastach – Lesku i Ustrzykach Dolnych odbędą się Jarmarki Bożonarodzeniowe. Wystawcy, którzy chcą wziąć udział w jarmarkach, mogą się zgłaszać do biur promocji w Lesku i Ustrzykach Dolnych.

Do udziału w jarmarkach zapraszamy serdecznie artystów, rękodzielników, twórców ludowych, koła gospodyń wiejskich, szkoły, producentów dekoracji i żywnościowych wyrobów świątecznych.

W Lesku Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w dniach 21 i 22 grudnia na Małym Rynku. Stoiska należy zgłaszać osobiście lub mailowo do Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku, ul. Piłsudskiego 1, tam też uzyskają Państwo informacje szczegółowe.

Informacji można również zasięgnąć w Biurze Promocji, Kultury i Turystyki Urzędu Miasta i Gminy Lesko (tel. 13 469 80 01 wew. 36).
Dodatkowo regulamin dla wystawców dostępny jest na stronie www.lesko.pl i www.bdk.lesko.pl

W Ustrzykach Dolnych IV Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się 15 grudnia (niedziela) w godzinach 11.00 – 14.00 na Ustrzyckim Deptaku (w Rynku w Ustrzykach Dolnych).

Wystawcy, którzy pragną zaprezentować swoje świąteczne dzieła mogą zgłaszać się do Bieszczadzkiego Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych, Rynek 16, tel. 13 471 11 30 do 2 grudnia 2019 r. Tam uzyskają szczegółowe informacje, regulamin oraz kartę organizacyjną (do pobrania także ze strony internetowej: www.visitustrzyki.pl). Można kontaktować się z nami również mailowo: cit@ustrzyki-dolne.pl

 

 

Bieszczadzkie Jarmarki Bożonarodzeniowe<br/>fot. Organizatorzy
fot. Organizatorzy
autor: paba