Ustrzyki Dolne
czwartek, 16 lipca 2020

Cisna - Rodakom w Naddniestrzu

Cisna - Rodakom w Naddniestrzu<br/>fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

Już w najbliższą sobotę 18 lipca zapraszamy do Cisnej na Spotkania Artystyczne w ramach akcji Cisna - Rodakom w Naddniestrzu. W trakcie imprezy odbędą się m.in. spotkania filozoficzne, wystawy prac bieszczadzkich artystów, koncerty oraz Street Art o Edwardzie Stachurze.

- W imieniu Fundacji Humana Mundi, Marka Pantuły - organizatora pomocy dla Naddniestrza, Gminy Cisna, Gminnego Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej i TVP3 Rzeszów zapraszam wszystkich w Bieszczady - mówi pomysłodawczyni akcji Anna Tomczyk, dziennikarka TVP3 Rzeszów. - 18 lipca czeka nas moc wydarzeń i kiermasz podarunków od artystów dla Rodaków w Naddniestrzu. Spotkajmy się na szlaku wspólnej, humanitarnej wędrówki.

W programie:

godz. 14-19 - wystawa prac artystów - rzeźba, malarstwo, linoryt, ikona, fotografia - spotkania z twórcami,

godz. 15-16 - Bieszczadzkie Spotkania Filozoficzne „Rzecz o wolności”,

godz. 16.00 - 16.30 - Street Art o Edwardzie Stachurze - Jerzy Jankowski (rzeźba),

godz. 16.30-18.30 - Warsztaty dendroterapii (sztuki nawiązywania relacji z drzewami) - Adam Suwart, Dendroterapia Poznań,

godz. 16.30-19 - Symultana szachowa z Hubertem Janzerem

Koncerty: Piotr Rogala „Rogalik”, Mateusz Pieniążek, Zespół „Łopienka” z Cisnej, Harmoniusz, Andrzej Lach, Mariusz Dziob, Robert Myszkal i inni bieszczadzcy artyści.

W trakcie imprezy będzie możliwość zakupu potraw regionalnych z Koła Gospodyń Wiejskich, jazda konna dla dzieci i dorosłych.

ZAPRASZAMY!!

 

autor: paba


powiązane artykuły: