Ustrzyki Dolne
czwartek, 5 marca 2020

Co nas czeka w marcu?

Co nas czeka w marcu?<br/>fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

Pogoda za oknem nas nie rozpieszcza, jednak kalendarz imprez w gminie Ustrzyki Dolne zapowiada się bardzo ciekawie. Warto sprawdzić jakie wydarzenia zaplanowano w tym miesiącu.

Marzec rozpoczął się Rejonowymi Igrzyskami Dzieci w tenisie stołowym. 4 marca w hali sportowej w Ustrzykach Dolnych zagrały dziewczęta. Zmagania chłopców będzie można zobaczyć 6 marca o godzinie 9.30 także w hali sportowej.

SPA Arłamów zaprasza wszystkich chętnych na Noc Saunową, która odbędzie się 7 marca o godzinie 19.30.

Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie Dnia Kobiet w Ustrzyckim Domu Kultury. Obędzie się ono 8 marca o godzinie 16.00.

Również Zespół Basenów Delfin zaprasza na obchody Dnia Kobiet 8 marca.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców odbędą się 12 marca w hali sportowej w Ustrzykach Dolnych. Natomiast 14 marca na stoku narciarskim Laworta, emocji sportowych dostarczy nam Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim – Zawody IV.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę fotografii Jacka Piecucha. Wernisaż odbędzie się 19 marca o godzinie 17.00.

Na nocne pływanie na powitanie wiosny zaprasza Zespół Basenów Delfin. Odbędzie się ono 20 marca o godzinie 21.00.

Dla wszystkich miłośników pszczelarstwa, 21 marca w hali sportowej odbędzie się III Konferencja Pszczelarska.

Szkoła Podstawowa nr 2 obchodzić będzie „Święto Patrona Dwójki”. Uroczystość odbędzie się 24 marca o godzinie 15.00 w Ustrzyckim Domu Kultury.

Na zakończenie miesiąca swoje spotkanie będzie miał Dyskusyjny Klub Filmowy. Zapraszamy do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w dniu 26 marca na godzinę 17.00.

 

autor: PK