Ustrzyki Dolne
środa, 10 czerwca 2020

II Familijny Rajd Rowerowy

II Familijny Rajd Rowerowy<br/>fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

Pierwszy etap rajdu rowerowego zorganizowany w Czarnej Górnej już za nami, ale zapisy na drugą część imprezy, w Lutowiskach, wciąż trwają!

Uczniowski Klub Sportowy w Czarnej już po raz drugi zorganizował rajd rowerowy, który odbył się 7 czerwca w Czarnej Górnej. Była  to kolejna inicjatywa realizowana w ramach projektu grantowego pt. Działania promujące obszar LGD "Zielone Bieszczady"

W imprezie wzięło udział ponad 80 rowerzystów w różnym wieku, którzy doskonale poradzili sobie z trudami wyznaczonej trasy. Każdy uczestnik przed startem dostał kamizelkę, zestaw lampek LED oraz smycz promującą Familijne Rajdy Rowerowe. Po ukończeniu rajdu wszystkim zapewniono ciepły posiłek regeneracyjny.

W organizacji przedsięwzięcia wzięli udział: dyrekcja i pracownicy Szkoły Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza w Czarnej, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Czarnej, Stowarzyszenie Nowoczesne Bieszczady, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych oraz strażacy z  Ochotniczej Straży Pożarnej  w Czarnej.

13 czerwca z Chaty pod Florianem w Lutowiskach wystartuje drugi taki rajd, na który zapisać się można TUTAJ. Start o godzinie 12, nie przegapcie tego!

 

II Familijny Rajd Rowerowy<br/>fot. organizatorzy
fot. organizatorzy
autor: AW