Ustrzyki Dolne
piątek, 13 września 2019

Olszanica zaprasza - Vision Fly Fishing oraz Święto Ziemniaka

Olszanica zaprasza - Vision Fly Fishing oraz Święto Ziemniaka

Pokazy kulinarne, konkursy, koncerty oraz pokazy technik muchowych, nocne rzuty oraz pokazy filmów o tematyce wędkarskiej - w ten weekend zapraszamy do Zwierzynia w gminie Olszanica.

Pierwsza z imprez - Święto Pieczonego Ziemniaka odbędzie się 14 września, na stadionie sportowym w Zwierzyniu. W programie: koncert, kiermasz produktów regionalnych, konkurs na najsamaczniejszą potrawę z ziemniaka dl Kół Gospodyń Wiejskichz terenu gminy Olszanica oraz pokaz kulinarny w wykonaniu mistrza kuchnia Adama Golika - Wielki łosoś co go Sikora złowił w Sanie, smażony z pieczonymi ziemniakami

Vision Fly Fishing - 14 września
Co roku w trzeci weekend września w Zwierzyniu odbywa się święto wędkarzy muchowych - Vision FlyFishing Festival. Ta cykliczna impreza przyciąga jak magnes nie tylko łowiących bezpośrednio ale także ich rodziny i znajomych. Bogaty program jest naszpikowany atrakcjami od pokazów mistrzowskiego operowania wędką muchową po występy wspaniałych muzyków znanych ze scen polskich i zagranicznych.

Kulinarne frykasy serwowane przez miejscowe gospodarstwa agroturystyczne oraz Koło Gospodyń ze Zwierzynia dopełniają niepowtarzalnego klimatu tego wydarzenia.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w festiwalu. Szczegóły oraz program imprezy znajdziecie w aktualniościach oraz na stronie organizatora www.hurch.pl

 

autor: paba