Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 30 września 2019

PUNK w Browarze Dukla! KONKURS!

PUNK w Browarze Dukla! KONKURS!<br/>fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

Mamy 6 pojedynczych zaproszeń na sobotni koncert w Browarze Dukla podczas, którego usłyszycie zespoły: 33 trzysta - San Escobar - OSC oraz ustrzycką Stacja B. Pytanie jest bardzo łatwe – zapraszamy do zabawy!

Sobota 5 października w Browarze Dukla zapowiada się niezwykle interesująco Na scenie wystąpią zespoły słynące z mocnego punkowego brzmienia.

33 Trzysta
Nazwa zespołu to nic innego jak kod pocztowy miasta, skąd pochodzą – Nowy Sącz. Powstali na przełomie lutego i marca 2014. Od tego czasu kapela przechodziła liczne przeobrażenia i zmiany personalne dzięki czemu obecna forma muzyczna jest mocno określona i skrystalizowana. Nie ma tam dżemów i eksperymentów - po prostu bezkompromisowy punk.
Inspiracje do tworzenia tekstów i muzyki znajdują w otaczającej ich rzeczywistości. W zwykłych sprawach często związanych z ich ukochanym i znienawidzonym miastem.
Ale teksty nie są proste, nie są historiami napisanymi wprost. Zespół pozostawia możliwość interpretacji i próby indywidualnych poszukiwań.
Do chwili obecnej Trójki cały czas koncertują biorąc udział w festiwalach i koncertach klubowych, większe z nich to np. Cieszanów Rock Festiwal, Pol and Rock festiwal
Nareszcie tez będzie można posłuchać pierwszej płyty która ukaże się w październiku 2019r. ale to już tekst na nową historie….


San Escobar
San Escobar to młody kraśnicki zespół, grający muzykę z pogranicza punka i reggae. Grupa istnieje od początku 2018 roku. W tamtym roku zagrała kilka koncertów z repertuarem zespołów takich jak The Clash, Kult, Joy Division czy The Stooges. Od niedawna występują z własnym materiałem. Oprócz gitar, w swoich kompozycjach wykorzystują także instrumenty dęte.


 

OSC
Zespół OSC Powstał w Dydni w latach 90-tych. Po dłuższej przerwie został reaktywowany w 2004 r. już nie jako punk ale zespół mocniejszy brzmieniowo z sekcją dętą i skrzypcami. Autorem tekstów w większość jest Piotr Jodłowski, natomiast muzykę tworzą wspólnie. Przez te lata zagrali liczne koncerty oraz nagrali kilka demo i 2 płyty.

 

Stacja B.
Stacja B. - banda z Ustrzyk Dolnych, stolicy Bieszczad i polskiego punk rocka. „To my - bąbelki, gówniarze, blondyni, romantycy. A jeden młodszy od drugiego. Nie mamy tatuaży, ale mamy gitary, pałeczki, mikrofon i od pięciu lat zmuszamy ludzi do pogo. Widzimy się na koncercie, będzie ogień!”

 

trasę wspierają Lou&Rocked Boys, Wiara Rocka, Rock Kompas.

Dla naszych czytelników organizatorzy przygotowali 6 pojedynczych wejściówek na koncert. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: - Jak nazywa się kultowy zespół punkowy, który również jak Stacja B. pochodzi z Ustrzyk Dolnych?
Prawidłowe odpowiedzi prosimy przysyłać na adres: konkurs@bieszczadzka24.pl do 3 października do godz. 14. Zwycięzców o wygranej poinformujemy drogą mailową.

33 trzysta - San Escobar - OSC - Stacja B.
Data:
5.10.2019 sobota godz:19.00
Bilety: 20 PLN w przedsprzedaży / 25  PLN w dniu koncertu

WIĘCEJ INFORMACJI O KONCERCIE - TUTAJ

 

autor: oprac. paba
źródło: FB/ Browar Dukla