Ustrzyki Dolne
piątek, 18 grudnia 2020

Rozpoczęła się sprzedaży biletów na III edycję Festiwalu ZEW się budzi 2021

Rozpoczęła się sprzedaży biletów na III edycję Festiwalu ZEW się budzi 2021 <br/>fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

Już dziś rozpoczęła się przedsprzedaż nowej puli biletów na III edycję Festiwalu ZEW się budzi 2021, który odbędzie się latem w Cisnej. Wszystkim, którzy zachowali zakupione wcześniej bilety i karnety przysługuje 20 proc. zniżki na zakup drugiego biletu.

18 grudnia rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na Festiwal ZEW się budzi 2021, który odbędzie się w dniach 26-27 czerwca w Cisnej, sercu dzikich Bieszczad. Czego możemy spodziewać się w Cisnej? - gwiazd na scenie, energetycznych koncertów, a oprócz tego opowieści ze szlaku, ostrego cięcia w barberowozie i innych atrakcji skrojonych pod ludzi, którzy czują zew.

„ZEW się budzi Festiwal”, to fuzja muzyki, przygody i przyrody – w czerwcu przyszłym roku fani bieszczadzkiego wydarzenia będą mogli ponownie uciec od codzienności w wyjątkowym miejscu, przy wyjątkowej muzyce, z wyjątkowymi ludźmi.

Te osoby, które już wcześniej zakupiły bilety i karnety na tegoroczną edycję, przeniesioną z powodu epidemii Covid-19 na przyszły rok, otrzymają dodatkowo od organizatorów aż 20 proc. zniżki na zakup drugiego biletu.

Na scenie
Artyści, którzy mieli zagrać na tegorocznej edycji festiwalu, w większości potwierdzili już możliwość przeniesienia występów na termin 26-27 czerwca 2021. Na scenie wystąpią m.in. NOSOWSKA, O.S.T.R., Voo Voo, KSU, Acid Drinkers, Pidżama Porno, Trupa Trupa, Bitamina, 4 Szmery, Łydka Grubasa, Witek Muzyk Ulicy, a także laureaci konkursu „Odkrycia ZEW 2020”.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian organizacyjnych, w tym miejsca, terminu, czasu i line-upu, mając na uwadze sytuację epidemiologiczną oraz zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, artystów, ekip technicznych i pracowników festiwalu.

Bilety na ZEW się budzi 26-27 czerwca, Cisna
Przedsprzedaż biletów na czerwcowe wydarzenie w cenach z 2020 roku rozpoczyna się 18 grudnia 2020 roku i potrwa do 31 stycznia 2021. Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność i uprawniają do udziału w wydarzeniu w terminie 26-27 czerwca 2021.
Wszyscy uczestnicy, którzy zachowają zakupione bilety i karnety z tegorocznej edycji otrzymają 20 proc. zniżki na drugi bilet – przy realizacji zamówienia należy wprowadzić kod z zachowanego biletu, który znajduje się pod kodem kreskowym. Uczestnikom przysługuje możliwość zakupu tylko jednego dodatkowego biletu z rabatem.
Możliwość dokonywania automatycznych zwrotów zostaje zamknięta 16 grudnia 2020 roku.

Więcej informacji na temat festiwalu na stronie www.zewsiebudzi.pl oraz Facebooku wydarzenia.
Bilety są dostępne na stronie zewsiebudzi.pl oraz na stronie partnera wydarzenia: ebilet.pl

 

autor: mat. pras.