Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 25 listopada 2019

Sylwestrowa Stolica Bieszczad zaprasza

Sylwestrowa Stolica Bieszczad zaprasza<br/>fot. Organizatorzy
fot. Organizatorzy

Chciałbyś w wyjątkowy sposób spędzić tegoroczną noc sylwestrową? Szukasz pomysłu i nie możesz zdecydować się, którą propozycję wybrać? Lescy urzędnicy przekonują, że w tym momencie rozwiązali twój problem.

Lesko zaprasza do przywitania Nowego Roku 2020 na leskim rynku. Ma tam się odbyć największa plenerowa imprezie w Bieszczadach, przy największych przebojach MAANAM-u, bo rock and roll jest ciągle żywy!
Start już o godzinie 20:00 z atrakcjami dla najmłodszych. Dzieci zabawią znane i lubiane postacie z bajek - jakie? Niech zostanie to niespodzianką.

Tego wieczoru będzie naprawdę gorąco. Widowiskowy pokaz przy elektryzującej muzyce da Teatr Ognia „Arche”, który rozgrzeje publiczność i wprowadzi w nastrój zabawy z tegoroczną gwiazdą sylwestrowej nocy - zespołem „exMaanam”.

Dokładnie o 22:00 na scenie, z nową wokalistką - Agą Bieńkowską, pojawią się muzycy jednej z najpopularniejszych grup polskiego rocka (m.in. Ryszard Olesiński, Paweł Markowski), którzy postanowili kontynuować dzieło rozpoczęte przed laty z Korą i wybrali właśnie Lesko na pierwszy, debiutancki koncert sylwestrowy!

Nie ma jednak udanego sylwestra bez ponadczasowych kawałków takich zespołów, jak chociażby Abba, Modern Talking i Boney M – i tego u nas nie zabraknie! Zadba o to DJ Electrico, który tuż po północnym pokazie fajerwerków rozpocznie wielką dyskotekę pod gwiazdami! Nie pozwolimy nikomu zmarznąć tej nocy! Rozgrzeje Was nie tylko muzyka, ale też dania i napoje gorące.
Oj, będzie się działo! Nie może Was zabraknąć!

To nie koniec sylwestrowych propozycji, dla tych, którzy zechcą świętować już dzień wcześniej – 30 grudnia, leski basen Aquarius przygotował przedsylwestrowe nocne pływanie w rytmach disco! Do godziny 02:00 zabawiał Was będzie nieoceniony DJ Jurek! Z nim dobra zabawa zawsze gwarantowana! Przekonajcie się sami!
Zapraszamy!

Program:
20:00 Pluszowi goście dla najmłodszych
21:00 Widowiskowy Teatr Ognia „Arche”
22:00 Koncert exMannam – największe przeboje zespołu na żywo
23:30 Życzenia Noworoczne Burmistrza Miasta i Gminy Lesko
00:00 Powitanie Nowego Roku
00:15 – 02:00 - dancing pod gwiazdami w rytmach największych sylwestrowych hitów

 

 

 

autor: DL