Ustrzyki Dolne
środa, 25 stycznia 2023

Trwa sprzedaż biletów na 5. edycję Festiwalu ZEW się budzi 2023!

Trwa sprzedaż biletów na 5. edycję Festiwalu ZEW się budzi 2023!

Trwa sprzedaż biletów na kolejną, już 5. edycję Festiwalu ZEW się budzi, który odbędzie się w dniach 29.04 – 1.05.2023 r. w nowym miejscu, Ustrzykach Dolnych. Szykuje się prawdziwie rockowa impreza w sercu dzikich Bieszczad.

Muzyczne gwiazdy na scenie, energetyczne koncerty, a także ostre cięcie w barberowozie marki ZEW for men i inne atrakcje skrojone pod ludzi, którzy czują zew – tylko do 31 stycznia 2023 roku trwa przedsprzedaż biletów na Festiwal ZEW się budzi 2023, który odbędzie się w dniach 29.04 – 1.05.2023 r.  w Ustrzykach Dolnych, w sercu dzikich Bieszczad. Już po raz piąty będzie można przeżyć muzyczną przygodę w niepowtarzalnej bieszczadzkiej scenerii: zbudzenie o świcie letniego ZEW-u pozytywnej energii, porywającej muzyki, zatańczenie pod sceną przy utworach polskich artystów, ucieczkę od miejskiej codzienności, bycia znów razem i wspólnej zabawy w wyjątkowym miejscu, przy wyjątkowej muzyce, z wyjątkowymi ludźmi!

 

Line-up Festiwalu ZEW się Budzi 2023

KULT, KSU, HOMO TWIST & MALEŃCZUK, DEZERTER, FARBEN LEHRE, STACJA B., ZENEK KUPATASA, COCHISE, RANKO UKULELE, PULL THE WIRE, WU-HAE, 4 SZMERY.

 

ZEW się budzi Festiwal to fuzja muzyki, przygody i natury w sercu dzikich Bieszczad. To także doskonała okazja dla wszystkich osób, aby uciec od codzienności, rozerwać się oraz poczuć prawdziwy zew przygody. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie. W mobilnym barbershopie mieszczącym się w oryginalnym ZILe z 1987 roku o fryzurę i brodę panów zadba barber – ekspert ZEW for men. Kochacie podróże, bezdroża i smak przygody, a jednocześnie lubicie poznawać podobnych do siebie ludzi? Festiwal ZEW się budzi to idealne miejsce dla Ciebie!

***

Więcej informacji na temat festiwalu na stronie www.zewsiebudzi.pl oraz Facebooku wydarzenia.

Bilety są dostępne na stronie zewsiebudzi.pl oraz na stronie partnera wydarzenia: kupbilecik.pl

Organizatorem wydarzenia jest marka ZEW for men oraz Radio Odzew, Partnerzy: Gmina Ustrzyki Dolne, Ustrzycki Dom Kultury, OSiR Ustrzyki Dolne, Miejski Klub Sportowy Bieszczady. Patroni medialni: Radio Eska Rock, Helios Media.

Trwa sprzedaż biletów na 5. edycję Festiwalu ZEW się budzi 2023!