Ustrzyki Dolne
środa, 25 września 2019

Urocza trasa Łydki Grubasa! - KONKURS

Urocza trasa Łydki Grubasa! - KONKURS<br/>fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

Łydka Grubasa, zespół - dynamit, znany m.in. z Pol'and'Rock zyskujący w błyskawicznym tempie popularność i przychylność słuchaczy, zawita w nasze okolice! Już w sobotę 28 września Łydka wystąpi w Browarze Dukla. Dla naszych czytelników mamy jedno pojedyncze zaproszenie na imprezę!

Kapela nie boi się eksperymentować. Odważnie i umiejętnie przeplata cięższe brzmienia z obszerną paletą na pozór kontrastujących ze sobą gatunków muzycznych. Słynie również z bezkompromisowych, mocnych i dosadnych tekstów rozprawiających się z otaczającą nas rzeczywistością. Ich koncerty to zawsze wydarzenia kipiące energią, gwarantujące mnóstwo dobrej zabawy.

Łydka w 2019 roku otrzymała nagrodę publiczności festiwalu Pol'and'Rock - Złotego Bączka osobiście przekazał kapeli Jerzy Owsiak w trakcie szalonego koncertu dla kilkusettysięcznej publiczności. Ich klipy mają miliony odtworzeń, a ze świecą trzeba by szukać kogoś, komu o uszy nie obiły się utwory „Rapapara”, „Adelajda”, czy „Gender”.
- Zapraszamy na koncert - mówi nam Bartosz „Hipis” Krusznicki – wokalista. - Trasa przebiega pod hasłem „Uroczo!”, ponieważ przyjazny wydźwięk tego słowa pięknie koresponduje z naszym łydkowym credo. Innymi słowy, dołożymy wszelkich starań, aby wyzwolić w was moc pozytywnych emocji! Ostre granie, mnóstwo radości, energii, ale i odrobina refleksji – to dla Was szykujemy. Wy też lepiej się szykujcie...

Jesteście gotowi?

Zapraszamy do konkursu – pytanie jest wyjątkowo proste – Ilu muzyków liczy zespół Łydka Grubasa? Odpowiedzi przysyłajcie do 27 września, do godz. 14 na adres: konkurs@bieszczadzka24.pl – Zwycięzca zostanie wybrany w drodze losowania i poinformowany o wygranej mailem – 27 września do godz. 20.
Jedną pojedynczą wejściówkę na koncert w Browarze Dukla będzie można odebrać na miejscu.

 

Więcej informacji o koncercie TUTAJ!

 

autor: oprac. paba
źródło: mat. pras.