Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 10 lutego 2020

Walentynki w Lesku

Walentynki w Lesku

Lesko z okazji Walentynek, przygotowało dla mieszkańców gminy trzydniowy pakiet kulturalno-rozrywkowy. Wśród propozycji jest m.in. spektakl teatralny, water party na basenie oraz zniżki w restauracjach i sklepach.

W piątek 14 lutego o godzinie 17:00, na deskach Bieszczadzkiego Domu Kultury, w spektaklu „Różne oblicza miłości”, zaprezentuje się młodzież z Liceum Ogólnokształcącego w Lesku. Widowisko jest otwarte dla wszystkich, a wstęp bezpłatny.

Po teatralnym przedstawieniu, wieczorem zapraszamy wszystkich na WATER PARTY na basenie Aquarius. O rozgrzewającą i nastrojową muzykę zadba DJ RUFIO. Natomiast w saunie czekają na Was kolorowe niespodzianki i zapachowe seanse. Wszystko odbywać się będzie w godzinach od 22:00 do 24:00.

Sobota 15 lutego upłynie pod znakiem promocji cenowych u partnerów gminy Lesko, którzy przygotowali walentynkową ofertę na usługi i produkty. Na hasło „Serce” każda para otrzymuje 20 proc. rabatu na:

❤ usługi fotograficzne w Foto Centrum Piotr Gagatko,
❤ wejście na siłownię Energy Fitness Club Lesko,
❤ wejście na basen Aquarius,
❤ zakupy w sklepie Troll „Odzieżowa Oaza”,
❤ usługi gastronomiczne w restauracji „Stare Lisko”,
❤ usługi gastronomiczne w restauracji „Lesko-Ski”,
❤ usługi gastronomiczne w pizzerii „Roma”,
❤ usługi gastronomiczne w „Restauracji Szelców".

Z kolei w niedzielę 16 lutego o godzinie 19:00, w sali widowiskowej BDK, czekać na Was będą aktorzy Teatru Iwia ze spektaklem „Paryski Romans”. Poprzez choreografię rodem z Paryża, w towarzystwie porywających układów tanecznych walców, polek czy tanga, wprowadzą Was w świat największych operetkowych przebojów. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w sekretariacie BDK.

Zapraszamy!

 

Walentynki w Lesku
Walentynki w Lesku
autor: oprac. paba