Ustrzyki Dolne
środa, 4 grudnia 2019

XVIII Szkolny Festyn Świąteczny w Czarnej

XVIII Szkolny Festyn Świąteczny w Czarnej<br/>fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

Jak co roku Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Czarnej zaprasza na Szkolny Festyn Świąteczny, podczas którego zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na m.in. doposażenie przedszkola oraz świetlicy dla dzieci młodszych.

Kiermasz w Czarnej organizowany jest przez szkołę od kilkunastu lat i co roku dochód z niego przeznaczony jest na jakieś wyjątkowe cele. W tym roku odbędzie się już jego XVIII edycja. Zapraszamy więc wszystkich już 12 grudnia o godzinie 10:00 do hali sportowej Szkoły Podstawowej im. I. Łukasiewicza w Czarnej. W programie nie zabraknie atrakcji. Przygotowane zostały:

- potrawy świąteczne, 

- kawiarenka.

Odbędzie się kiermasz prac świątecznych, kiermasz książek, a także kiermasz „ Wszystko po 5 złotych”. Festyn uświetni także „ Koncert z dzwoneczkami”.

Rodzice przedszkolaków z Czarnej podkreślają, że są bardzo wdzięczni za fantastyczną opiekę w przedszkolu i wszyscy, co sił angażują się, poto, by w placówce było jeszcze lepiej. Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, w tym roku na licytacji mają znaleźć się bardzo ciekawe i wartościowe „fanty” m.in. coś od jednego ze znanych polskich piłkarzy.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej pięknej inicjatywie. 

autor: oprac.PK