Ustrzyki Dolne
piątek, 2 sierpnia 2019

XXIV Spotkania Przygraniczne Polski i Słowacji – Pod naszym patronatem.

XXIV Spotkania Przygraniczne Polski i Słowacji – Pod naszym patronatem.<br/>fot. Organizatorzy
fot. Organizatorzy

Zapraszamy na XXIV Spotkania Przygraniczne Polski i Słowacji, które odbędą się w niedzielę 4 sierpnia na placu nad Osławicą w Komańczy. W programie pokazy teatralne, pokaz ognia Teatru Arche. Gwiazdą wieczoru jest Ivan Komarenko.

Impreza wystartuje o godz.14:00 i potrwa do 22:30.
Gwiazdą wieczoru jest Ivan Komarenko, a oprócz niego na scenie zobaczymy zespoły: POGWIZDANIz Łącka, ROMPEY, Łem-My z Komańczy, Pogórzanie z Dynowa, Šiňava ze Słowacji, Jacy Tacy z Jaślisk, wystąpią dzieci i młodzież z Gminy Komańcza pod opieką pani Doroty Kołodziej, Teatrzyk kukiełkowy Pinokio ze speklaklem „Przygody wesołego Psiuncia” oraz na zakończenie Arche teatr ognia z dedykacją dla wszystkich strażaków.


Wydarzeniu towarzyszyć będzie konkurs Kół Gospodyń Wiejskich na najsmaczniejszą potrawę i wypiek regionalny oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pn. „Moja Komańcza”.

Dodatkowe atrakcje w trakcie trwania imprezy: konkurs dla 5 silnych osiłków (dla panów;), malowanie twarzy i balonikowe zoo dla dzieci, zabawa z gigantycznym smerfem, wulkan konfetti, przeciąganie liny, spodnie trzy milowe, gigantyczne bańki, dmuchańce, karuzela, kula na wodzie, ścianka wspinaczkowa, trampolina, wystawa rękodzielnictwa, wystawa potraw i produktów regionalnych.

 

autor: oprac.paba