Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 5 sierpnia 2019

Zapraszamy na koncerty duetu Jarząbek - Jurkiewicz

Zapraszamy na koncerty duetu Jarząbek - Jurkiewicz<br/>fot. Organizatorzy
fot. Organizatorzy

Ustrzyki Górne, Wetlina, Polańczyk, Werlas, Jaworzec - już od jutra zapraszamy na bieszczadzkie koncerty duetu Jarząbek – Jurkiewicz, który znany jest m.in. z interpretacji twórczości Jaromira Nohavicy i Jacka Kaczmarskiego. Będzie energetycznie, poetycko, różnorodnie i po polsku.

Adam Jarząbek & Jarek Jurkiewicz - lubelski duet gitarowy znany m.in. z interpretacji twórczości Nohavicy, Dylana i Kaczmarskiego w nowym autorskim programem. W swej wakacyjnej trasie po południowej Polsce zawitają w Bieszczady.

Już 6 sierpnia odwiedzą Zajazd Pod Caryńską w Ustrzykach Górnych, a do Schroniska Cień PRL-u w Wetlinie zajrzą na następny dzień - 7 sierpnia.
Następnie duet będzie można usłyszeć nad Jeziorem Solińskim. 8 sierpnia będzie można ich posłuchać w Polańczyku, a 9 sierpnia zagrają w Zagrodzie Żbyr w Werlasie.
10 sierpnia gościć będą w Schronisku Jaworzec.

Duet Jarząbek - Jurkiewicz, od kiedy w 2015 roku wydał płytę z piosenkami Jaromira Nohavicy („Lublin Ostrava 0:30”), kojarzony jest głównie z wykonywaniem błyskotliwych coverów tego artysty. Tym razem panowie wystąpią z programem pt. „Bardowie naszych czasów” zestawiającym twórczość Nohavicy z piosenkami Boba Dylana oraz Jacka Kaczmarskiego.

SZCZEGÓŁY TUTAJ

UBIEGŁOROCZNY KONCERT W CARYŃSKIEJ

 

Zapraszamy na koncerty duetu Jarząbek - Jurkiewicz<br/>fot. Organizatorzy
fot. Organizatorzy
autor: paba