Ustrzyki Dolne
sobota, 5 września 2020

ZEW się budzi Festiwal - Mała Scena 2020

ZEW się budzi Festiwal - Mała Scena 2020<br/>fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

Już tej jesieni będzie można znów poczuć niepowtarzalną energię festiwalu ZEW się budzi dzięki serii kameralnych koncertów ZEW się budzi Mała Scena 2020. Tym razem zew muzyki obudzony zostanie nie tylko w Bieszczadach, ale także w malowniczych Sudetach. Niezmiennie jednak w rytmie rocka, wśród dzikiej przyrody i z wyjątkowymi ludźmi.

Przygotowania do III edycji Festiwalu ZEW się budzi, która odbędzie się w dniach 26-27 czerwca 2021, idą własnym torem, tymczasem od 5 września rozpocznie się cykl Mała Scena ZEW się budzi, czyli seria kameralnych koncertów pod szyldem festiwalu, trwająca od września do 12 grudnia. Jesienne wydarzenia, które odbędą się w ciągu najbliższych miesięcy wypełnią muzyczną pustkę spowodowaną przełożeniem Festiwalu ZEW się budzi i na przekór wszystkim przeciwnościom sprawią, że ich uczestnicy obudzą ZEW najlepszej muzyki i poczują energię gór jeszcze przed zapadnięciem w „zimowy sen”.

Na jesiennym koncercie Mała Scena ZEW się budzi w Cisnej zobaczymy na scenie wyjątkowe trio akustyczne SPiS, w skład którego wchodzą gitarzysta legendarnej grupy Dżem – Jerzy Styczyński, wokalista rockowych weteranów 4 Szmery – Robert "Sierściu" Mastalerz i Piotr Lekki z zaliczanego do prekursorów heavy metalu w Polsce zespołu TSA. W ostatnich latach muzycy koncertowali w tym składzie po całej Polsce, tym razem będzie można ich usłyszeć w sobotę 26 września w Cisnej, w samym sercu dzikich Bieszczad.

Z kolei w Lubawce położonej w malowniczych Sudetach będzie można usłyszeć rockowych klasyków takich jak Kobranocka, Moskwa, Róże Europy, Pudelsi czy znanych z ZEW się budzi Festiwal – 4 Szmery. Najbliższe wydarzenie w Sudetach odbędzie się już w sobotę 5 września.

W związku z utrzymującym się ryzykiem epidemiologicznym koncerty odbywać się będą dla ograniczonej liczby gości i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Pierwszeństwo wejścia na te występy będą miały osoby, które kupiły już bilety na ZEW się budzi Festiwal i zachowają je na edycję 2021.
Więcej informacji na stronie www.zewsiebudzi.pl oraz na Facebooku wydarzenia.
***
Koncerty
Bieszczady – CISNA, Mała Scena ZEW się budzi, wiata na polu namiotowym TRAMP przy Stadionie Miejskim

26.09.2020, godz. 19:00 – Trio akustyczne SPiS w składzie: Robert "Sierściu" Mastalerz (4 Szmery), Jerzy Styczyński (Dżem), Piotr Lekki (TSA).

Sudety – Lubawka, agroturystyka Dwa Dęby
05.09.2020 – Moskwa
19.09.2020 – Bartas Szymoniak (Uliczny wojownik)
26.09.2020 – Kobranocka
31.10.2020 – Róże Europy
07.11.2020 – Alcoholica
21.11.2020 – 4 Szmery
28.11.2020 – Pudelsi
12.12.2020 - Proletaryat
***
Bilety
Koncert w Cisnej:

Dla ograniczonej liczby osób, które kupiły bilety na Festiwal ZEW się budzi 2020 i zachowają je na edycję w 2021 roku, przewidziana jest pula bezpłatnych wejściówek za okazaniem ważnego biletu.
Dla osób spoza puli darmowych wejściówek, które kupiły już bilety na Festiwal ZEW się budzi 2020 i zachowają je na edycję w 2021 roku przewidziana jest pula zniżek za okazaniem biletu.
Bilety będzie można nabyć wyłącznie na miejscu imprezy. Możliwa będzie rezerwacja biletów zniżkowych.
Szczegóły już niebawem!
Koncerty w Lubawce:
Cena biletu regularna
: 80 zł
Dla osób, które kupiły już bilet na 3. edycje festiwalu ZEW się budzi przewidziana jest pula 20 biletów zniżkowych w cenie 50 zł. Zniżka za okazaniem przy wejściu ważnego biletu na 3. edycje festiwalu, do wyczerpania biletów z puli.
Bilety zniżkowe można rezerwować pisząc na adres: kontakt@dwadeby.pl lub telefonicznie pod numerem: (+48) 888 666 329.
W cenie biletu zawarte są koncert oraz bufet.
Bilety można nabyć wyłącznie na miejscu imprezy. Możliwa jest rezerwacja biletów zniżkowych.

 

autor: mat. pras.